Redakcja

CEO, Redaktor naczelny EsportRadio24

Piotr Gronert

Random z internetu, który swoją pasję do esportu rozwija pilnując serwisu EsportRadio24, aby każdego dnia dostarczał wam najświeższe informacje.

 


Redaktor-Korektor

Maciej Nowaczyk

Fan Counter-Strike’a od kilku lat. Rok temu rozpoczął przygodę z redagowaniem tekstów, którą kontynuuje w redakcji ER24.

 

 


Redaktor, komentator

Eliasz Sakowicz

’99 to jego rok produkcji. W reakcji z muzyką (najczęściej rock, metal, inteligentny rap) przechodzi w stan pozytywnie nie do opisania. Oksymoronicznie – szczeciński student z przyszłością. Od dziecka spotykany na serwerach CS 1.6, gdzie wraz z Wojtkiem “SoaD” Zioło karaniem botów poprawiamy był poziom skilla polskich gamingowych podwórek. Obecnie działa w esporcie, interesuje się sportem tradycyjnym, cyberkulturą i tym jak mali jesteśmy co do wielkości wszechświata.

 


 

Redaktor, komentator

Wojciech Korcz

Fan esportu, zapalony gracz CS-a i LoL-a. Sportami elektronicznymi interesuje się od 2015 roku. Swoją pasję rozwija pisząc dla esportradio24.pl oraz oglądając różnego rodzaju turnieje esportowe.

 


Redaktor

Mateusz Kozik

 

 

 


Redaktor

Piotr Suleja

 

 

 


Redaktor

Krzysztof Sarna

 

 

 


Redaktor

Konrad Hoffmann

 

 

 

 


Dołącz do nas!

Chcesz do nas dołączyć? Napisz do nas na naszym fanpage’u lub wyślij do nas maila na kontakt@esportradio24.pl, a my na pewno się odezwiemy!