Redakcja

CEO, Redaktor naczelny EsportRadio24

Piotr Gronert

Random z internetu, który swoją pasję do esportu rozwija pilnując serwisu EsportRadio24, aby każdego dnia dostarczał wam najświeższe informacje.

Właściciel serwisu gronert.dev


Redaktor naczelny działu CS:GO

Daniel Gabryś

Na co dzień uczeń technikum na profilu technik informatyk, po godzinach zapalony gracz komputerowy. W internecie można mnie spotkać pod pseudonimem “Bo4R”

 


Redaktor-Korektor

Maciej Nowaczyk

Fan Counter-Strike’a od kilku lat. Rok temu rozpoczął przygodę z redagowaniem tekstów, którą kontynuuje w redakcji ER24.

 

 


Redaktor, komentator

Eliasz Sakowicz

’99 to jego rok produkcji. W reakcji z muzyką (najczęściej rock, metal, inteligentny rap) przechodzi w stan pozytywnie nie do opisania. Oksymoronicznie – szczeciński student z przyszłością. Od dziecka spotykany na serwerach CS 1.6, gdzie wraz z Wojtkiem “SoaD” Zioło karaniem botów poprawiamy był poziom skilla polskich gamingowych podwórek. Obecnie działa w esporcie, interesuje się sportem tradycyjnym, cyberkulturą i tym jak mali jesteśmy co do wielkości wszechświata.

 


Redaktor, komentator

Wojciech Korcz

Fan esportu, zapalony gracz CS-a i LoL-a. Sportami elektronicznymi interesuje się od 2015 roku. Swoją pasję rozwija pisząc dla esportradio24.pl oraz oglądając różnego rodzaju turnieje esportowe.

 

 


Redaktor

Jakub Somerlik

Zapalony gracz od 6 roku życia. Poza grami uwielbia czytać komiksy i słuchać muzykę.

 

 


Redaktor

Karol Konwicki

Młody, 17-sto letni gracz oraz fan sceny esportowej. Zainteresowaniem obejmuje wiele tytułów, lecz ulubionym jest League of Legends.

 

 


Redaktor, komentator

Wojciech Zioło

19-letni gaduła, który postanowił wraz z Eliaszem “Sako” Sakowiczem zobaczyć, czy ktoś jest w stanie go słuchać.
Jak każdy inny członek redakcji – zapalony e-sportowiec (od najstarszych wersji fps’ów, w które pyka w wolnych chwilach).
Wychowany w żółtych spodniach od rzepaku i alternatywnej/rapowej muzyce.

 


Redaktor

Mateusz Kozik

 

 

 


Redaktor

Piotr Stępień

 

 

 


Dołącz do nas!

Chcesz do nas dołączyć? Napisz do nas na naszym fanpage’u lub wyślij do nas maila na kontakt@esportradio24.pl, a my na pewno się odezwiemy!