Redakcja

CEO, Redaktor naczelny EsportRadio24

Piotr Gronert

Random z internetu, który swoją pasję do esportu rozwija pilnując serwisu EsportRadio24, aby każdego dnia dostarczał wam najświeższe informacje.

 


Redaktor naczelny działu CS:GO

Daniel Gabryś

Na co dzień uczeń technikum na profilu technik informatyk, po godzinach zapalony gracz komputerowy. W internecie można mnie spotkać pod pseudonimem “Bo4R”.

 

 


Redaktor-Korektor

Maciej Nowaczyk

Fan Counter-Strike’a od kilku lat. Rok temu rozpoczął przygodę z redagowaniem tekstów, którą kontynuuje w redakcji ER24.

 

 


Redaktor-Korektor

Alicja Dobrołowicz

Alicja, zapalony gracz wszystkich części Wiedźmina oraz całej sagi Andrzeja Sapkowskiego. Na co dzień uczy się w poznańskim liceum, po godzinach korektor i redaktor w EsportRadio24. Nie najgorzej jeździ konno.

 

 


Redaktor, komentator

Eliasz Sakowicz

’99 to jego rok produkcji. W reakcji z muzyką (najczęściej rock, metal, inteligentny rap) przechodzi w stan pozytywnie nie do opisania. Oksymoronicznie – szczeciński student z przyszłością. Od dziecka spotykany na serwerach CS 1.6, gdzie wraz z Wojtkiem “SoaD” Zioło karaniem botów poprawiamy był poziom skilla polskich gamingowych podwórek. Obecnie działa w esporcie, interesuje się sportem tradycyjnym, cyberkulturą i tym jak mali jesteśmy co do wielkości wszechświata.

 


Redaktor, komentator

Wojciech Korcz

Fan esportu, zapalony gracz CS-a i LoL-a. Sportami elektronicznymi interesuje się od 2015 roku. Swoją pasję rozwija pisząc dla esportradio24.pl oraz oglądając różnego rodzaju turnieje esportowe.

 


Redaktor

Miłosz Karpik

Nazywam się Miłosz, mam 15 lat. Jestem fanatykiem sportu jak i e-sportu. W wolnych chwilach jestem zapalonym graczem. E-sportem interesuję się od ponad roku. A w Cs:Go zacząłem grać dzięki organizacji virtus.pro, której do dzisiaj jestem fanem.

 


Redaktor

Karol Konwicki

Młody, 17-sto letni gracz oraz fan sceny esportowej. Zainteresowaniem obejmuje wiele tytułów, lecz ulubionym jest League of Legends.

 

 


Redaktor, komentator

Wojciech Zioło

19-letni gaduła, który postanowił wraz z Eliaszem “Sako” Sakowiczem zobaczyć, czy ktoś jest w stanie go słuchać.
Jak każdy inny członek redakcji – zapalony e-sportowiec (od najstarszych wersji fps’ów, w które pyka w wolnych chwilach).
Wychowany w żółtych spodniach od rzepaku i alternatywnej/rapowej muzyce.

 


Redaktor

Mateusz Kozik

 

 

 


Redaktor

Maks Bartosik

 

 

 


Dołącz do nas!

Chcesz do nas dołączyć? Napisz do nas na naszym fanpage’u lub wyślij do nas maila na kontakt@esportradio24.pl, a my na pewno się odezwiemy!