W dzisiejszym spotkaniu Virtus.Pro podjęło Epsilon w ramach ESEA MDL Season 28 Europe.

W pierwszej połowie mogliśmy zauważyć znaczną dominację drużyny Oskarish’a. Przez pierwszą część meczu prowadzili aż 6:0 do drugiego granego fulla ze strony Virtus.Pro, wtedy Polacy się obudzili i zaczęli powoli odrabiać znaczącą stratę. Pomimo nadrobienia punktów do Espilon, VP przegrało pierwszą połowę 10:5. W następnej połowie, po zmianie stron czekała nas miła niespodzianka i Polacy zaczęli gonić przeciwnika tym samym doprowadzając do przewagi punktowej. Niestety Epsilon znalazł w tej połówce jeszcze słabe punkty po stronie TT Virstus.Pro i doprowadzili do dogrywki w całym spotkaniu.

Dogrywka pokazywała, że dana drużyna potrafi znaleźć słaby punkt ekipy przeciwnej i starała się go wykorzystać. Jednak Epsilon był skillowo bardzo dobry i wygrał cały mecz wynikiem 19:16 zgarniając tym samym punkty w lidze ESEA.

Gracze, których zauważyłem to Piotr 'morelz’ Taterka, obecnie grający jako stand in. Jego performence był bardzo dobry, potrafił się odnaleźć w trudnej sytuacji i wyciągnać jednego lub dwóch przeciwkników. Jak dla mnie jego gra bardzo punktuje i mam nadzieję, że zagości w Virtus.Pro na dobre.

Przeczytaj:  IEM Katowice Major 2019 Legends Stage: Podsumowanie dnia czwartego

Kolejnym graczem, którego dostrzegłem podczas tego spotkania jest zawodnik drużyny Epsilon a mowa tutaj o Joey 'CRUC1AL’ Steusel. „Pan oczko”, bo tak go mogę nazwać jest świetnym snajperem. Bardzo mi się podoba jego gra ze snajperki, jest bardzo mobilny, szuka swojego przeciwnika i umie się pod niego ustawić by sam na tym nie stracić.