x-kom AGO ago.gg
Długo na to czekaliśmy, lecz myślę, że było warto. AGO Esport po wielu miesiącach, w końcu otwiera własną stroną internetową!

Na witrynę x-kom ago.gg musieliśmy długo czekać. Przez wiele miesięcy wyświetlało nam się tylko logo organizacji razem z napisem „coming soon”. Dziś jednak obrazek ten zniknął z tej strony. Jeszcze nad rankiem mogliśmy zauważyć, że witryna została sprzedana. Wydawać by się mogło, że przedmioty związane z Jastrzębiami zostaną umieszczone w sklepie x-kom. Tak się jednak nie stało, a o całej sytuacji możecie przeczytać tutaj. Jeśli jesteście liderami wśród fanów strony AGO Esports na Facebooku, mogliście już o 17 dowiedzieć się o tym, że x-kom ago.gg ruszy jeszcze dziś. Tym razem organizacja potwierdziła swoje słowa. Witryna x-kom ago.gg oferuje nam:

  • Sklep z produktami sygnalizowanymi logiem AGO Esports, a właściwie odnośnik do sklepu na serwisie x-kom.
  • Informacje dotyczące składu Jastrzębi, posiadanych dywizji, trenerów itp.
  • Zakładkę „stream”, na której można oglądać na żywo mecze AGO, jak również innych drużyn
  • Newsy związane z AGO
  • Zakładkę „o nas”, na której możemy przeczytać o sukcesach organizacji, jej historii itp.
  • Rozpiskę nadchodzących meczy oraz turniejów z udziałem AGO Esports oraz wyniki poprzednich meczów
  • Zakładkę „video” oferującą nam filmy związane z Jastrzębiami
Przeczytaj:  Razer został partnerem x-kom AGO

Cała strona została wykonana bardzo estetycznie, w barwach powiązanych z obecnym logiem, a zatem fiolecie, czerni oraz bieli. Każdy kibic AGO Esports znajdzie na witrynie x-kom ago.gg wszystkiego tego, czego można potrzebować. Jest to naprawdę mądrze zaprojektowana oraz stworzona strona. Bardzo ciekawą rzeczą są również metryczki graczy, gdzie możemy znaleźć informacje o tym, na jakim sprzęcie grają oraz krótką notkę o każdym z nich.