Igor „povity” Zieliński od ponad roku reprezentował x-kom AGO w dywizji Fortnite. To właśnie w barwach tej organizacji zagrał między innymi na Katowice Royal – największym turnieju Fortnite w Polsce.

Piątego czerwca 2018 roku x-kom AGO zakontraktowało do swojej dywizji Fortnite nowego zawodnika. Był nim właśnie Igor „povity” Zieliński. Początek kariery tego gracza w szeregach Jastrzębi był w miarę udany. Kilka miesięcy po dołączeniu do organizacji, jako jedyny Polak dostał się z oficjalnych kwalifikacji do turnieju, po którym udało mu się wygrać 45 tysięcy dolarów. Rok 2019 nie należał jednak do zbyt udanych dla Igora. Sam zawodnik skomentował całą sytuację na swoim Facebook’u w następujący sposób:

Od marca zacząłem odczuwać spory brak motywacji do samej gry. Z miesiąca na miesiąc grałem coraz mniej, co objawiało się coraz gorszymi wynikami, co powodowało we mnie wielki stres i nerwy, bo chciałem jak najlepiej. Poza grą byłem senny, bardzo szybko przybierałem na wadze i miałem problemy z koncentracją. W ostatnim czasie dowiedziałem się o paru problemach zdrowotnych, które wyjaśniają wiele z tych objawów, trochę głęboki temat, ale na szczęście uleczalny.

Opuszczenie organizacji, a co za tym idzie brak obowiązków i wyrzeczeń związanych z grą pozytywnie wpłynie na nowy cel Igora – zdobycie wyższego wykształcenia.