Już jutro na warszawskim Torwarze odbędzie się czwarta edycja SB FFestival. Jest to wydarzenie, na którym obecna będzie całą wytwórnia SB Maffija. Jednak występy artystów to nie wszystko, co zostało przygotowane, bowiem poza koncertami chociażby Białasa, Solara, MATY czy Bedoesa dostępna również będzie strefa gamingowa organizowana własnie przez IHG.

Gamingowa strefa opierać się będzie na profesjonalnych stanowiskach, które zostały przygotowane we współpracy z takimi markami jak Pro-Gamer by Yumisu, która postanowiła udostępnić komfortowe fotele oraz biurka. Za peryferia komputerowe takie jak klawiatury, słuchawki czy myszki odpowiada Trust Gaming. Każdy, kto będzie chętny będzie mógł spróbować swoich sił w takich tytułach jak Fortnite czy League of Legends grając przeciwko graczom organizacji Illuminar Gaming.

Na jutrzejszym festiwalu ujrzeć będzie można takie persony jak: Flash, Ortis, Nero, Kikis czy Nieuczesana. To naprawdę wyśmienita okazja, aby spotkać swoich idoli. A już na pewno FFestival jest strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy wybierają się posłuchać swoich ulubionych artystów łącząc przy tym swoje gamingowe zainteresowania.

fot. Illuminar Gaming