Filip “NEO” Kubski według znanego esportowego dziennikarza Don Haciego może wkrótce zasilić szeregi FaZe Clanu! Najprawdopodobniej zastąpi on AdreNa!

Polak w składzie jednej z topowych formacji na świecie? To może niedługo okazać się prawdą! Don Haci poinformował na Twitterze, że FaZe jest zainteresowane zakontraktowaniem Filipa! NEO stoi zatem przed ogromną szansą powrotu na światowe salony. W szeregach FaZe pełniłby rolę IGL, czyli osoby prowadzącej. Razem z nim w drużynie znalazłyby się takie osobowości jak:

  • Nikola “NiKo” Kovač
  • Håvard “rain” Nygaard
  • Olof “olofmeister” Kajbjer
  • Ladislav “Guardian” Kovács

Ze składem pożegnałby się najprawdopodobniej AdreN, który nie był zbyt udanym transferem. Filip razem z FaZe miałby szansę nie tylko się wykazać, lecz ponownie zagrać na Majorze. Pytanie tylko, czy odnajdzie się on w składzie międzynarodowym. Jak doskonale wiemy, do tej pory NEO, występował tylko w składach, złożonych z samych Polaków. Nie sądzę jednak, żeby odmówił takiej organizacji. Czekamy na rozwój zdarzeń i wierzymy, że Filip zagości w szeregach FaZe!

Aktualizacja – 14:40
Na serwerze treningowym FaZe Clanu możemy zobaczyć jak Filip gra razem z FaZe PCW przeciw rosyjskiemu Singularity. Co ciekawe w szeregach FaZe brakuje właśnie AdreNa, którego według doniesień miałby zastąpić NEO.

Dodatkowo na facebookowym profilu Filipa w zakładce znajomi>niedawno dodani, możemy znaleźć Janko Paunovića – obecnego trenera FaZe Clanu.

Aktualizacja – 16:05
Pasha również dorzuca swoje trzy grosze, za pośrednictwem konta na Twitterze.