Aristocracy poinformowało naszą redakcję o podpisaniu nowego kontraktu sponsorskiego. OPTIMUS oficjalnie wspiera chłopaków.

Czym jest Aristocracy? Polską organizacją sięgająca nazwą korzeniami 2002 roku. Wiktor „TaZ” Wojtas podjął się odbudowania ekipy ze wsparciem Alexa Gryna. Drużyna ma na koncie wiele sukcesów osiągniętych w naszym kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Najważniejszym turniejem wygranym w Polsce przez chłopaków były ESL Mistrzostwa Polski gdzie pokonali Virtus.Pro. Arystokraci zameldowali się również w półfinale letniego DreamHack Open 2019. Już za niedługo Polacy zaczną walkę o zwycięstwo w 10. sezonie ESL Pro League, gdzie będą jedyną polską organizacją.

W obecny skład drużyny wchodzą:
Wiktor TaZ Wojtas

Karol rallen Rodowicz

Jacek MINISE Jeziak

Mikołaj mouz Karolewski

Paweł dycha Dycha

Mariusz Loord Cybulski (trener)

Na czym polega współpraca Aristocracy z OPTIMUS? – OPTIMUS zobowiązało się wesprzeć chłopaków technologicznie, dzięki czemu ich treningi będą jeszcze efektywniejsze. Wszystko będzie możliwe przy pomocy komputerów klasy High-End, które dostarczy marka. OPTIMUS jest niezwykle rad z okazji wspierania organizacji, która ma za sobą masę doświadczenia w esporcie. Każdy obeznany w rozgrywkach elektronicznych wie, jak bardzo sprzęt jest w stanie zmienić nasze wyniki.