PlayStation Plus nowa ofera na lipiec 2019


Dziś zostały podane nowe gry, które zostaną dodane do oferty PS Plus i… Ehhh…
Wydaje mi się, że to, co zaraz przeczytacie raczej was nie zadowoli, a w szczególności graczy, którzy nie lubią gier sportowych (czyli mi również się nie spodoba…)

koszt usługi: 33,00 zl/miesiąc

#1 Pro Evolution Soccer 2019
Pro Evolution Soccer 2019 to druga najbardziej znana gra sportowa o najpopularniejszym na świecie sporcie świata – piłce nożnej. Wydane i stworzone przez Konami. Jak co roku, Konami usprawniło rozgrywkę i przebudowało tryb MyClub. Niestety, ta część nie posiada już licencji UEFA, co oznacza że nie mogą dodawać trybów Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

cena gry w ps store: 124,00 zl

#2 Horizon Chase Turbo

Horizon Chase Turbo to zręcznościowa gra wyścigowa inspirowana tytułami z lat 80′ i 90′. Wydana i stworzona przez Aquiris Game Studio. W grze można poczuć spore wzorowanie się na F1 Race, Out Run czy też Top Gear. Gra poprzednio była wydana na telefony z systemem Android pod tytułem Horizon Chase, natomiast ta jest jej ulepszoną wersją. Zawiera w sobie coopa do 4 osób na podzielonym ekranie, ale także zwyklą „kampanię” dla pojedyńczego gracza.

cena gry w ps store: 84,00 zl

Oszczędzasz: 208 zl

Może to ja jestem dziwny, ale kompletnie się zwiodłem. PES który od 2015 jest conajmniej średni i darmowa ścigałka na smartfony. A wy, co o tym sądzicie?