Dziś zostały podane nowe gry, które zostaną dodane do oferty PS Plus i… Ehhh…
Wydaje mi się, że to, co zaraz przeczytacie raczej was nie zadowoli, a w szczególności graczy, którzy nie lubią gier sportowych (czyli mi również się nie spodoba…)

koszt usługi: 33,00 zl/miesiąc

#1 Pro Evolution Soccer 2019
Pro Evolution Soccer 2019 to druga najbardziej znana gra sportowa o najpopularniejszym na świecie sporcie świata – piłce nożnej. Wydane i stworzone przez Konami. Jak co roku, Konami usprawniło rozgrywkę i przebudowało tryb MyClub. Niestety, ta część nie posiada już licencji UEFA, co oznacza że nie mogą dodawać trybów Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

cena gry w ps store: 124,00 zl

#2 Horizon Chase Turbo

Horizon Chase Turbo to zręcznościowa gra wyścigowa inspirowana tytułami z lat 80′ i 90′. Wydana i stworzona przez Aquiris Game Studio. W grze można poczuć spore wzorowanie się na F1 Race, Out Run czy też Top Gear. Gra poprzednio była wydana na telefony z systemem Android pod tytułem Horizon Chase, natomiast ta jest jej ulepszoną wersją. Zawiera w sobie coopa do 4 osób na podzielonym ekranie, ale także zwyklą “kampanię” dla pojedyńczego gracza.

cena gry w ps store: 84,00 zl

Oszczędzasz: 208 zl

Może to ja jestem dziwny, ale kompletnie się zwiodłem. PES który od 2015 jest conajmniej średni i darmowa ścigałka na smartfony. A wy, co o tym sądzicie?