CD-ACTION EXPO 2024

Polska Liga Esportowa zaprasza wszystkich pasjonatów esportu oraz gamingu na kolejną edycję CD-Action EXPO! Na odwiedzających strefę PLE czeka wiele atrakcji i niespodzianek!

CD-Action EXPO to wydarzenie organizowane przez redakcję kultowego magazynu CD-Action, który od 1996 roku trafia do miłośników gier wideo. Każdy, kto interesuje się tematami gamingowymi, chociaż raz w życiu miał styczność z ich tekstami. W zeszłym roku festiwal CD-Action Expo odbył się we Wrocławiu i przyciągnął 15 tys. osób. Kontynuacja wydarzenia była tylko kwestią czasu.

Festiwal dla wszystkich fanatyków gier wideo odbędzie się 1-2 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie (aleja ks. bp. Władysława Bandurskiego 7). Na miejscu pojawi się wiele stref – w tym szczególna

– Polskiej Ligi Esportowej. Co takiego się na niej znajdzie?

Strefa Zero Tenacity

Mistrzowie Polski League of Legends przygotowują specjalne stoisko, na którym oprócz możliwości zakupu pamiątek związanych z zespołem, będzie okazja spotkać się z legendą polskiego LoL’a – Łukaszem „Puki Style” Zygmunciakiem, zmierzyć się z nim na wirtualnej arenie oraz wziąć udział w rozmaitych konkursach i atrakcjach przygotowanych przez utytułowaną organizację.

Przeczytaj:  Wraca PGE Dywizja Mistrzowska PLE! Start kolejnego sezonu już 18 marca

BASESTACK

Na strefie PLE nie może zabraknąć zaciętej rywalizacji. Wyzwanie podjął łódzki BASESTACK, który dla odwiedzających zaplanował sporo wyzwań, ale i nagród! Zachęcamy do sprawdzenia swoich umiejętności m.in. w nowej odsłonie kultowej gry Counter-Strike!

GILLETTE

Rywalizacji nigdy dość! Najbardziej utalentowana młodzież w kraju zawita do serca Łodzi, żeby zmierzyć się o profesjonalny kontrakt esportowy w grze EA FC 24 i miejsce w drużynie Gillette Sharpest Team. Na stoisku Gillette pojawi się ambasador projektu, wicemistrz świata FIFA z reprezentacją Polski – Bartosz “bejott” Jakubowski. To niepowtarzalna szansa na spotkanie

ikony polskiej sceny FIFA/EA FC, rzucenia mu wyzwania i zdobycia wyjątkowych nagród od marki Gillette.

F2P

Polska Liga Esportowa nie zapomniała o tych, którzy chcą pograć w najnowsze odsłony gier. Dla casualowych graczy będzie specjalna strefa Free to Play, gdzie każdy będzie mógł ograć ulubione tytuły i sprawdzić gamingowe nowości.

Bilety na wydarzenie można nabyć na oficjalnej stronie festiwalu: https://expo.cdaction.pl/ oraz bezpośrednio w dniu imprezy przy wejściu w Atlas Arenie. Mieszkańcy Łodzi mogą kupić bilety ze zniżką przez aplikację Łódź.pl.