W dniach 23-26 maja Stadion Narodowy otwarty będzie na pasjonatów wielu różnych dziedzin. Warszawskim Targom Książki towarzyszyć będzie bowiem Festiwal Meet Point oraz turniej kwalifikacyjny do turnieju Games Clash Masters.

To, co najbardziej interesuje fanów esportu to zdecydowanie strefa gamingu. To tam znajdziemy stanowisko, na którym 8 zespołów powalczy o przepustkę do wielkiego finału rozgrywanego w Gdyni. Drugim turniejem CS:GO będzie czwarta edycja PACTit Challenge – Ladies, czyli rozgrywki esportowe dla kobiet. Tutaj stawką jest sprzęt gamingowy oraz tygodniowy pobyt w ośrodku treningowym Actina House. Powyższe atrakcje rozpoczynają się już jutro!

Poza tym w strefie gamingu znajdziemy stanowiska free2play z takimi grami jak APEX Legends, Mortal Kombat, czy CS:GO. Poza najnowszymi tytułami nie zabraknie gier retro. W strefie dostępne będą stanowiska z klasycznymi konsolami Amiga, Commodore i Pegasus, a każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak w latach 90. Ponownie na PGE Narodowym pojawią się również youtuberzy, których na liście gości jest już ponad 30. Będzie to okazja do zdobycia zdjęć i autografów internetowych twórców. Nowością na wydarzeniu będzie także strefa popkultury azjatyckiej – jej atrakcje, pełne kPopu, mangi i anime, odbędą się w Sali Kinowej. Na festiwalu odbędzie się polska premiera gry strategicznej Total War: Three Kingdoms i prezentacje nowej gry Rage 2 wydawnictwa Cenega. Swoje najnowsze gry zaprezentuje również wydawnictwo CDP.

Przeczytaj:  Wrocław E-Sport Tournament druga edycja już 23 marca!

Godziny otwarcia Strefy Gamingu:
24 maja 2019 (piątek) 10.00-19.00
25 maja 2019 (sobota)  10.00-19.00
26 maja 2019 (niedziela) 10.00-17.00

Bilety i szczegółowy program na stronie WWW.