Już dziś o godzinie 19:00 rusza czwarty tydzień europejskiej edycji Summer Skirmish. Tym razem zawodnicy zmierza się na jednym serwerze w formule SOLO.

Epic Games z tygodnia na tydzień eksperymentuje z formatem, w jakim odbywa się turniej. Tym razem wszyscy zawodnicy zmierzą się w bezpośrednim starciu w formacie SOLO. Punktacja natomiast nie będzie skomplikowana – wygrany każdego z meczów zdobędzie dwa punkty, zawodnicy, którzy zajęli pozostałe miejsca na podium otrzymają po jednym punkcie. Ponadto zdobywca co najmniej czterech fragów otrzyma w każdym meczu dodatkowe oczko.

Nasz kraj będzie reprezentować trzech zawodników. Będzie to: Oskar „3vil” Żeljazkow przedstawiciel drużyny On Fire, Patryk „getboxy” Kubica z Quad Damage oraz streamer i były gracz Hearthstone oraz pracownik G2 Esports – Jakub „Lothar” Szygulski. Polacy będą mieli twardy orzech do zgryzienia. By ulokować się na wysokich miejscach muszą pokonać zawodników z europejskiej czołówki.

W puli znajdziemy imponującą sumę 500 000 dolarów, a dla zawodnika, który w jednym pojedynku zdobędzie najwięcej fragów przewidziano dodatkowe 50 000$.

Skirmish Summer na polskim streamie skomentuje niezawodna para komentatorska Marcin „Xayoo” Majkut oraz Dominik „Nero” Dąbrowski. Start już o godzinie 19:00. Zapraszamy na kanały GamesetTV oraz xayoo.