Telter Team to organizacja zrzeszająca ambitnych oraz młodych zawodników. Osiągają oni coraz większe sukcesy na scenie polskiej, jak i międzynarodowej. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem, z którego dowiecie się m.in. jakie są ich plany na przyszłość oraz czym do tej pory mogą się pochwalić.

 • Kiedy powstała wasza organizacja? Jak wygląda jej struktura (dywizje, gracze, gry, kadra kierownicza itp.)

Za datę utworzenia organizacji uznaję datę utworzenia grupy na STEAM, która przypada na 15 września 2017 rok. Aktualnie w organizacji jest 16 osób, z czego 13 to zawodnicy. Na ten moment posiadamy dywizje w 2 grach, jakimi są Fortnite oraz Counter Strike. Aktualnie przykładamy uwagę do tych gier ze względu na osoby, które reprezentują nasze barwy, ponieważ są oni młodzi, ambitni oraz utalentowani. Co do zarządu to jestem ja, czyli osoba, która zajmuje się w zasadzie wszystkim: współpracami, drużynami, grafikami, rozwojem w social mediach. Jest również Keny, który pomaga mi przy prowadzeniu fanpage, rekrutacji oraz podejmowaniu decyzji. Ostatnią osobą w naszym zarządzie jest Tost. To on zajmuje się treścią postów na naszym fanpage.

 • Na czym obecnie najbardziej się skupiacie?

Na rozwoju naszych social mediów oraz pozyskaniu sponsorów, ponieważ to ich brak znacząco nas ogranicza.

 • Z jaką osobą/firmą w najbliższym czasie chcielibyście nawiązać współpracę?

Nie ma chyba konkretniej firmy. Każda współpraca jest dla nas istotna, chociaż wspaniale byłoby posiadać za sponsorów firmę, której produkt cenimy np. Steelseries, Corsair, Zowie, HyperX itp.

 • Jaki wyznaczyliście sobie cel na ten rok?
 1. Dostać się do Polskiej Ligi E-Sportowej Wiosna 2019
 2. Zakwalifikować się ligi ESEA
 3. Umiejscowić się wysoko w rankingu przygotowywanym przez SGE
 4. Wziąć udział w dużej ilości turniejów Offline
 5. Zakwalifikować się na turniej lanowy w Fortnite
 6. Utworzyć trzy nowe dywizje (LoL, R6, Fifa)
 • Czy jest jakaś organizacja, na której się wzorujecie?

Raczej nie ma konkretnej organizacji na, której się wzorujemy. Dążymy do profesjonalizmu, więc śledzimy działania właśnie takich drużyn.

 • Jakie są wasze ostatnie osiągnięcia?

Ostatnio mieliśmy sporo zamieszanie w składzie, przez co również nie przybyło za dużo osiągnięć. Dywizja CS:GO może pochwalić się 5 miejscem na Gamelist z kolei jedna dwójka z dywizji Fortnite uplasowała się w top 1000 Europy w turnieju share the love champion division. Również Frux może pochwalić się sporym osiągnięciem. Zajął trzecie miejsce podczas NINJA’S NIGHT SHIFT!

 • Z czego do tej pory jesteście najbardziej dumni?

Z tego, że zebraliśmy wokół swojej organizacji już sporą społeczność, która liczy ponad 700 osób oraz z ostatniego osiągnięcia dywizji Fortnite. Jesteśmy zadowoleni z tego, że nie stoimy w miejscu, a wręcz przeciwnie cały czas się rozwijamy.