Dosłownie kilka chwil temu rozpoczęła się transmisja na żywo, podczas której Mateusz Matysiak, CEO GG League ogłosił kolejną edycję znanego już turnieju. Finały odbywające się na INEA Stadion po raz kolejny dostarczą nam wielu emocji!
Turniej w Poznaniu znacznie powiększył swoją pulę nagród. W tym roku będzie to aż pół miliona złotych. Osiem zespołów powalczy o ponad 100 000$ na jednym z większych stadionów w Polsce. 4 drużyny otrzymają zaproszenia, natomiast 4 będą musiały powalczyć o uczestnictwo w wydarzeniu. Eliminacje odbędą się standardowo już w trakcie trwania cyklu Road to GGL.

Jeśli nie przepadacie za Counter-Strikiem, nic straconego! Jedną z większych atrakcji będzie również turniej FIFA 19, gdzie międzynarodowe potyczki stoczą najlepsi z najlepszych. Poza tym, organizator przygotował wiele atrakcji, wśród których zapewne nie zabraknie corocznego festiwalu foodtrucków! Fani różnorakich gier również nie będą zawiedzeni – w zeszłym roku przygotowanych zostało mnóstwo stanowisk, na których mogliśmy grać w najnowsze tytuły. Oprócz zabawy na PC, mogliśmy także zaznajomić się z technologią VR.

Warto wspomnieć o tym, że honorowy patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Poznań. Wydarzenie odbędzie się w stolicy Wielkopolski już w lipcu. 13 i 14 dzień tego miesiąca zarezerwujcie na uczestnictwo w Good Game League!

Przeczytaj:  Szczeciński turniej Flaming Cup FIFA 19 wielkim sukcesem
fot. wyróżniające GG League/Maciej Kołek