Organizacja Warriors poszerza horyzonty! Dziś ogłoszone zostało zakontraktowanie żeńskiej drużyny CS:GO.

Aktualnie drużynę mężczyzn reprezentują gracze OESU, w której znajdziemy między innymi Bartka „Fullspeeda” Długokęckiego. Dziś organizacja poszerza swoją działalność o czołową żeńską drużynę znaną jako Duchy Kuchenne.

Powstanie organizacji zainicjowane zostało przez właścicieli marki Warrior Chairs. Polski producent foteli gamingowych, którego produkty spotkać można podczas wielu imprez targowych organizowanych w Polsce. Chcąc dotrzeć z komunikacją marki do zwolenników esportu, firma postanowiła nawiązać współpracę z młodymi, lecz perspektywicznymi zespołami zarówno ze sceny męskiej jak i żeńskiej.

Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy w końcu pochwalić się projektem, nad którym pracowaliśmy wiele miesięcy. Polska scena esportowa to naturalne środowisko dla promocji naszej marki. Dotychczasowe działania skupiały się przede wszystkim na obecności na wydarzeniach i targach gamingowych. Teraz postanowiliśmy zaistnieć w świadomości polskich graczy tworząc organizację sygnowaną naszą marką. Cieszy nas również fakt, że realizując nowy projekt mamy szansę dać rozwinąć się kolejnym młodym, perspektywicznym drużynom w naszym kraju, a do naszych działań biznesowych dołożyć również emocje związane z rywalizacją esportową.

mówi Tomasz Białobłocki z Warriors Chairs

Dołączenie do organizacji Warriors jest dla nas niewątpliwie światełkiem w tunelu. Jak dotąd organizacje esportowe w naszym kraju nie wykazywały większego zainteresowania żeńskimi drużynami. Jako drużyna, mimo, iż jesteśmy obecnie najlepszym żeńskim składem CS:GO w Polsce, długo nie mogłyśmy znaleźć domu. Cieszymy się więc niezmiernie z otrzymanej szansy. Co więcej nie musimy się już martwić o tak ważne kwestie jak koszty związane z wyjazdami na turnieje, wpisowe czy bootcampy. W końcu możemy się skupić tylko na grze a naszym obecnym celem jest wejście na jak najwyższy poziom w światowym rankingu Counter Strike

powiedziała Martyna ‘ iXoRia ‘ Stróżyńska

Pierwszym sprawdzianem Martyny i spółki będzie występ podczas eliminacji do turnieju DreamHack Showdown rozgrywanego w Walencji. Mecze rozpoczną się już za godzinę!