X-kom team będzie wspierał swoich zawodników

X-kom team będzie wspierał swoich zawodników

2020-12-22 x-kom inwestuje w rozwój drużyny – zatrudnia wykwalifikowaną i rozpoznawalną personę

Wraz z ostatnią zmianą składu, wyniki x-kom team bardzo się poprawiły – awans na zamknięte kwalifikację do Minora, stabilna forma w rozgrywkach online i zaproszenia do wielu turniejów rozgrywanych w sieci. Po jakimś czasie jednak, można było zauważyć tendencję zniżkową – tzw. miesiąc miodowy dla drużyny minął.

W głowach zawodników, po kilku przegranych meczach, z pewnością dzieję się dużo niedobrego, co może prowadzić do jeszcze gorszych wyników. Zdaje się, że x-kom team rozumie to i dlatego zaczął współpracę z Urszulą Klimczak, która w świecie sportów elektronicznych znana jest pod pseudonimem Xirreth.

Ula większość swojej kariery poświęciła jednak scenie League Of Legends, gdzie współpracowała z najwyższej klasy organizacjami tj. Roccat, Fnatic, TSM oraz Rogue eSports. A oto co sama zainteresowana ma do powiedzenia na temat dołączenia w szeregi x-kom team:

[su_quote cite="Urszula 'Xirreth' Klimczak" url="https://x-kom.team"]Jest mi bardzo miło, że mogę dołączyć do x-kom team. CS to dla mnie coś nowego i cieszę się, że będę mogła pracować z tak dojrzałą i doświadczoną drużyną. Od dawna śledzę ich zmagania i podziwiam ich wytrwałości w dążeniu do celu. Mam nadzieję, że współpraca z zawodnikami jak i z kadrą, będą po porostu świetne i szybko osiągniemy jeszcze lepsze wyniki.[/su_quote]

Trzymamy kciuki za rozwój tej organizacji – widać bowiem, że zaczęła ona rozumieć potrzeby profesjonalnych graczy i zamierza rozwijać swoją kadrę, która będzie ich wspomagać w dążeniu do celu. Efekty pracy z Ulą powinniśmy poznać już wkrótce, x-kom posiada bowiem dosyć intensywny grafik i ich poczynania możemy aktualnie śledzić w kilku internetowych turniejach m.in. OGA Counter PIT, LOOT.BET Season 1 oraz kwalifikacjach do IEM Sydney.