Parę minut po 18:00 rozpoczęło się spotkanie między Vitality oraz prezentującym obecnie regres formy AGO Esports. Mecz odbył się w ramach ligi ESEA MDL S30 Europe.

Pierwsza runda pistoletowa zakończyła się zwycięstwem Francuzów. Jednak już w kolejnej rundzie Furlan i spółka byli w stanie odpowiedzieć. Następne rundy były przeplatanką zwycięstw jednych i drugich. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Vitality. Po zmianie stron to Polacy musieli się bronić. Niespodziewanie tuż przed rozpoczęciem rundy z serwera został wyrzucony phr. Przerwa jednak nie trwała długo, gdyż Tomasz wrócił po około 3 minutach. Druga pistoletówka nie przebiegła po myśli jastrzębi. Francuzi przedostali się na bs A tracąc tylko jednego zawodnika. Kolejne rundy były dominacją rywali AGO. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16:11 dla Vitality.

Zwycięstwo Francuzów nie było czymś niespodziewanym. AGO Esports znajduje się obecnie w dołku formy i nie prezentują się tak dobrze, jak rok temu. Powinniśmy również zwrócić uwagę na fakt, że Francuzi posiadają bardzo mocny skład. Mimo iż drużyna powstała całkiem niedawno, od początku zaczęła odnosić sukcesy. Obecnie jest 19 najlepszą drużyną świata według rankingu HLTV. Myślę jednak, że przebicie się do top 10 jest dla tej formacji tylko kwestią czasu. Na pochwałę zasługuje ZywO który uzyskał ponad 30 zabójstw.

Przeczytaj:  Oficjalnie: lmbt żegna się z posadą trenera w HellRaisers!

 


AGO Esports

 

ESEA MDL S30 Europe

de_cache

 

 

Vitality
11 16