Ubiegłego roku AGO Esports rozpoczęło współpracę z LG. W jej wyniku pozyskali oni nowe monitory, telewizory, telefony oraz lodówkę i klimatyzację. Dziś polska organizacja ogłosiła przedłużenie współpracy o kolejny rok!

Współpraca tego typu może znacząco poprawić komfort gry zawodników AGO Esports. Już teraz wiadomo, że gniazdo jastrzębi w Warszawie zostanie doposażone w nowe ekrany!

“Czujemy niezwykłą satysfakcję, iż tak poważny koncern, światowy gigant w branży nowych technologii jakim jest firma LG zdecydował się przedłużyć z nami umowę na kolejny rok. Nasze rozwijające się instrumenty promocyjne, zaangażowanie zespołu i zawodników przyczyniło się do tej decyzji, którą odbieramy jako realny barometr naszej efektywności działań. Korzystając okazji pragnę podziękować LG za zaufanie jakim ponownie zostaliśmy obdarzeni.” – mówi Jakub Szumielewicz, CEO organizacji AGO Esports.

Swój głos w tej sprawie oddał również Senior Marketing Manager w LG Electronics.

“Mistrzowie potrzebują mistrzowskiego sprzętu – i nie ma lepszej recepty na zwyciężanie. Cieszymy się, że Drużyna AGO utożsamia się nie tylko z naszym sprzętem, ale i z naszą wizją „Life’s Good…for Gamers”, co wielokrotnie udowodniła na arenie polskiej i międzynarodowej. Ponadto, razem z całą organizacją AGO, dostrzegamy jeszcze szersze możliwości wspólnego działania i komunikacji, na co bardzo liczymy. Ale przede wszystkim, trzymamy kciuki za ich osiągnięcia sportowe, bo one są i pozostają najważniejsze.” – tak decyzję o przedłużeniu współpracy skomentował Daniel Czok.

W przeszłości widzieliśmy wiele akcji zorganizowanych na mocy współpracy AGO z LG. Zawodnicy uczestniczyli w polskiej premierze monitorów dla graczy LG 27UD88-W, spotkali się z fanami podczas Poznań Game Arena, Intel Extreme Masters oraz wydarzeń z cyklu Meet Up. Jak ta współpraca potoczy się tym razem? Dowiemy się wraz z upływem czasu.