AGO pewnie pokonuje Team Preparation w ESL MP!

AGO pewnie pokonuje Team Preparation w ESL MP!

2020-12-22

W dalszych zmaganiach drugiego tygodnia ESL Mistrzostw Polski rozpoczął się od spotkania AGO Esports z Team Preparation. Pikanterii temu pojedynkowi dodaje także oskarżenia Piotra „peeta” Ćwiklińskiego pod adresem Dominika „GruBego” Świderskiego o cheatowanie!

AGO, a właściwie Gruby fantastycznie zaczął mapę zdobywając ace'a w "pistoletówce". Dzięki temu jastrzębie od samego początku spotkania bezdyskusyjnie zdominowali rywala, nie oddając przeciwnikowi nawet jednej rundy i bardzo jednostronnie kończąc połówkę wynikiem 15:0! W drugiej połowie ekipa Bartosza "Hyper'a" Wolnego ugrała "pistolety", ale wynik był już praktycznie niemożliwy do zniwelowania i finalnie AGO Esports zakończyło "pociągi" zwycięstwem 16:3.

AGO Esports  

ESL Mistrzostwa Polski Season 17

de_train

16:3

  Team Preparation 1 0

Po przerwie obie drużyny zmierzyły się na mapie de_inferno. Jeśli ktoś się spodziewał, że tutaj obraz gry będzie inny to był w błędzie. AGO po raz kolejny zdominowało swoich adwersarzy, co odzwierciedlał wynik 7:0. O dziwo runda ósma i kolejna wpadła na konto Peet'a i spółki. Pomimo oddaniu tych rund przeciwnikowi ekipa Furlana lepiej poradziła sobie w końcówce, kończąc pierwszą połowę rezultatem 11:4. Po zmianie stron Team Preparation ugrało rundę z pistoletami i w konsekwencji mogliśmy zobaczyć wynik 11:7. Podopieczni Mikołaja "miNiroxa" Michałkowa nie pozwolili swoim rywalom na więcej i zakończyli spotkanie wynikiem 16:8.

AGO Esports  

ESL Mistrzostwa Polski Season 17

de_inferno

16:8

  Team Preparation 1 0 Wszystkie mecze 17 sezonu ESL Mistrzostw Polski dostępne wraz z polskim komentarzem w ESL.TV POLSKA i na SPORT.TVP.PL