Polska Liga Esportowa powraca do Gdańska z PGE Superpucharem. Już 25-27 sierpnia na Stadionie Letnim w Gdańsku będziecie mogli m.in. zobaczyć czołowe drużyny światowego rankingu CS:GO, showmatche zespołu Monte Snack All-Star i spotkać popularnych influencerów.

Dzień VALORANT

Pierwszego dnia królować będzie VALORANT. Na plaży w Gdańsku ośmiu influencerów i dwóch przedstawicieli społeczności zagra w VALORANT Summer Draft Cup. To nieszablonowe rozgrywki o wyjątkowym charakterze, gdzie w puli nagród będzie 10 000 PLN. 

Gwiazdy CS:GO na plaży w Gdańsku

W sobotę do gry wejdą zawodnicy Counter-Strike: Global Offensive. W turnieju głównym wystąpią trzy zaproszone zagraniczne formacje i jedna polska, wyłoniona w ramach zamkniętych kwalifikacji, które już 13 sierpnia. W eliminacjach udział wezmą cztery najlepsze formacje z Polskiej Ligi Esportowej – PGE Turów Zgorzelec, Thunderflash, Team Singularity i PACT oraz dwie zaproszone ekipy – Let Us Cook oraz Annonymo Esports. W turnieju głównym rywalizacja rozgrywać się będzie o 20 000 dolarów.

Na plaży w Gdańsku czeka na was prawdziwa moc atrakcji. Oprócz rozgrywek o Superpuchar kibice będa mogli oglądać spotkania drużyny Monte Snack All-Star PLE. Najpierw zmierzą się się oni z drużyną All-Star złożoną z zagranicznych gwiazd, a następnie z najlepszą piątką zawodników z challenge’ów, które dostępne są na stronie allstar.ple.gg.

Przeczytaj:  V4 Future Sports Festival 2019: adwokacik nadal w grze!

Oprócz największych gwiazd esportu na evencie spotkać będzie można popularnych influencerów. Swoją obecność na wydarzeniu potwierdzili m.in. Piotr “izak” Skowyrski, Karol “Blowek” Gązwa oraz Adrian “Medusa” Salamon.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony i śledzenia social mediów Polskiej Ligi Esportowej, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat PGE Superpucharu PLE i innych aktywacji Polskiej Ligi Esportowej.