Dzisiejszego wieczoru x-kom team miał szansę na wyjście z grupy w turnieju GG.BET Summer Europe. Polacy rozgrywali mecz wygranych grupy A. Ich rywalem było bułgarskie Bpro.

Rozpoczęliśmy na overpassie-wyborze x-komu. Początek spotkania był zdecydowanie lepszy dla polskiej formacji. Ekipa „patitka” ruszyła z kopyta, zdobywając pierwsze pięć rund. W tym momencie spotkanie zapowiadało się bardzo dobrze dla x-komu. Niestety kolejne rundy zaczęły wpadać na konto Bpro, które już po chwili wyrównało wynik na 5:5. Do końca pierwszej połowy lepiej prezentowali się Bułgarzy, którzy wygrali pierwszą część overpassa 9:6. Druga pistoletówka wpadała na konto Bpro, co pozwoliło bułgarskiej formacji na ucieczkę z wynikiem. Pierwszą rundę drugiej połowy Polacy zdobyli dopiero przy wyniku 13:6. Spotkanie zakończyło się wynikiem 16:7.

Druga mapa – inferno-wpadła dość łatwo na konto Bpro. Od początku do końca widzieliśmy dominację Bułgarów. Pierwszą połowę zakończyli oni bardzo wysokim prowadzeniem 13:2. Druga pistoletówka trafiła w ręce Bpro, co tylko przybliżyło Bułgarów do zwycięstwa. Druga mapa zakończyła się rezultatem 16:5.

Przeczytaj:  TYLOO zagra za ViCi na IEM Katowice 2020

Jednak nie wszytko jeszcze stracone. X-kom będzie miał szanse na awans do playoffów w spotkaniu z HAVU, którego datę poznamy już niedługo .