Rewanżowe spotkanie między Benficą a Dynamo Kijów zapowiada się bardzo ciekawie. Już w pierwszy meczu widzieliśmy wielką walkę, która niestety nie przełożyła się na wynik końcowy dla drużyny z Ukrainy. Dziś jednak mamy nadzieję, że Dynamo Kijów powalczy o całą stawkę na boisku przeciwnika.

Pomimo trudnego, pierwszego meczu przy al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi, Dynami Kijów jedzie na teren przeciwnika do Portugalii, aby zgarnąć wygraną. Minusem jest fakt, iż Benfica dała radę wypracować sobie spore zaplecze bramkowe, ponieważ w pierwszym spotkaniu z Dynamem Kijów wygrała wynikiem 2:0. Dziś jednak Ukraińcy muszą postawić wszystko na jedną kartę, co może obfitować w bardzo atrakcyjne dla oka spotkanie.

Jak duże szanse ma Dynamo Kijów?

W teorii, szanse zawsze są, póki piłka jest w grze. W praktyce jednak, bardzo trudno wyobrazić sobie sytuację w której to Benfica nie utrzyma prowadzenia na swoim boisku. Oczywiście wiele będzie zależeć od postawy zawodników Dynama Kijów, którzy w wypadku pierwszej strzelonej bramki, wróciliby do gry o stawkę. Jeśli gol padnie szybko, spotkanie z pewnością rozpędzi się, natomiast cała reszta będzie już w rękach Ukraińców.

Przeczytaj:  Apteczka24.pl – kupuj tanio sprzęt medyczny w sieci!

Przy okazji tego spotkania, warto sprawdzić superbet bonusy, które mogą pomóc nam w uzyskaniu dodatkowych środków do gry u Polskiego, legalnego bukmachera.