Posiadasz dzieci w wieku powyżej 6 roku życia, które nie potrafią usiedzieć w miejscu przez nadmiar energii i chęci do zabawy? Mamy więc dla Ciebie dobrą wiadomość! Szkoła windsurfingu FunSurf oferuje kursy windsurfingu indywidualne i grupowe dla najmłodszych, które zdecydowanie wzbudzą pasję do sportów wodnych u Twojego dziecka. Zastanawiasz się, co dokładnie wchodzi w skład oferty oraz jaki jest koszt wzięcia udziału w kursie? Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania znajdziesz w dalszej części artykułu.

Jak wygląda kurs kite dla dzieci?

Szkoła FunSurf prowadzi swoją działalność na terenie Półwyspu Helskiego już od ponad 25 lat. Posiada więc ogromne doświadczenie i zaufanie wśród kursantów. Oferta stworzona przez szkołę skierowana jest zarówno do osób dorosłych, młodzieży, jak i dzieci. W przypadku najmłodszej grupy wiekowej mowa o kursach w dwóch wymiarach czasowych. Rodzice zapisujący swoje dziecko na dany kurs kite, mogą wybrać czas jego trwania oraz lokalizację. Szkoła posiada dwie bazy: Polaris oraz Chałupy. Jako rodzic możesz samodzielnie zdecydować, w którym miejscu Twoje dziecko powinno odbywać dany kurs. Ważną kwestią jest również wyposażenie zapewniane przez szkołę. Każdy kursant otrzymuje 10 lub 5 godzin zajęć z instruktorem, kompletny sprzęt windsurfingowy, kapok, trapez oraz ubezpieczenie sprzętu od uszkodzeń podczas zajęć na wodzie.

Przeczytaj:  Apex Legends rozpoczyna współpracę z ESL

Ile kosztują kursy windsurfingu i kitesurfingu?

Cena kursów indywidualnych, jak i grupowych, uzależniona jest od kilku podstawowych czynników. Do jednych z nich należy liczba godzin, jaką chcesz wykupić dla swojego dziecka oraz w przypadku kursu grupowego – liczba osób w danej grupie. Im większa grupa w danym kursie, tym mniejsze koszty do poniesienia przez rodziców. Dlatego też polecamy wybór kursów grupowych do 3 osób, aby zmniejszyć daną kwotę do minimum. W przypadku kursów indywidualnych sytuacja wygląda następująco – 440 zł za 5h z instruktorem. Chcesz dowiedzieć się dokładnie, z czego składają się kursy windsurfingu i kitesurfingu w szkole FunSurf? Skontaktuj się ze szkołą telefonicznie lub droga mailową!

Wingfoil – podaruj dziecku pasję!

Czy wiesz, że pierwsze lata życia Twojego dziecka są kluczowe dla jego prawidłowego funkcjonowania? Rozwijanie jego pasji i umiejętności już od samego początku, może w późniejszych latach zaowocować w prawdziwy talent. Dlatego też zachęcamy do kreowania w dzieciach m.in. uprawiania poszczególnych dyscyplin sportowych, aby już od najmłodszych lat oswoić ich z aktywnością fizyczną. Wpłynie to na ich prawidłowy rozwój, a jednocześnie wzmocni ich organizm i odporność, co w przypadku dzieci jest niezwykle ważne. Zabranie swojej pociechy na wingfoil, kitesurfing bądź windsurfingu będzie doskonałym pomysłem na to, aby poznało nowych znajomych i spędziło czas produktywnie.