Wszyscy bardzo dobrze wiemy, że co miesiąc dodawane są nowe oferty do PlayStation Plus, ale czy aby na pewno wiemy kiedy będą zapowiedziane?
Na początku chciałbym wam przypomnieć o tym, że w możecie w dalszym ciągu przypisać do swojego konta PlayStation Network czerwcową ofertę PS Plusa, tj:

-Borderland Handsome Collection to pakiet dwóch gier – Borderlands The Pre-Sequel oraz Borderlands 2 wraz ze wszystkimi dodatkami.  Gry są stworzone przez Gearbox a wydane przez 2K Games. The Pre-Sequel opowiada historię która wydarzyła się pomiędzy pierwszą , a drugą częścią tej serii. Obydwie gry to loot-shootery z elementami RPG.

 

-Sonic Mania (muszę zasuwać!) to klasyczna gra platformowa 2D . Została stworzona przez niezależny zespół deweloperski  – Headcannon  a wydanya został przez Segę. Możliwe jest granie w 2 osoby, jednakże tylko w ramach kanapowej rozgrywki.

 

Jednakże musicie się śpieszyć, gdyż tytuły te już 2 lipca zostaną usunięte ze stron PS Plus, co oznacza że nie będzie można ich dodać do swojej cyfrowej biblioteki.

No fajnie, ale kiedy zapowiedź?

Już śpieszę z pomocą! Jak co miesiąc, nowe gry zostaną zapowiedziane w ostatnią środę miesiąca (26.06) o godzinie 17:35 na oficjalnym kanale PlayStation. Możliwe są lekkie spóźnienia, jak to bywa z naszym kochanym Sony.

Jak sądzicie, jakie gry zostaną dodane do nowej oferty? Dajcie nam znać na dole!