Data ujawnienia nowej oferty PS Plus lipiec 2019


Wszyscy bardzo dobrze wiemy, że co miesiąc dodawane są nowe oferty do PlayStation Plus, ale czy aby na pewno wiemy kiedy będą zapowiedziane?
Na początku chciałbym wam przypomnieć o tym, że w możecie w dalszym ciągu przypisać do swojego konta PlayStation Network czerwcową ofertę PS Plusa, tj:

-Borderland Handsome Collection to pakiet dwóch gier – Borderlands The Pre-Sequel oraz Borderlands 2 wraz ze wszystkimi dodatkami.  Gry są stworzone przez Gearbox a wydane przez 2K Games. The Pre-Sequel opowiada historię która wydarzyła się pomiędzy pierwszą , a drugą częścią tej serii. Obydwie gry to loot-shootery z elementami RPG.

 

-Sonic Mania (muszę zasuwać!) to klasyczna gra platformowa 2D . Została stworzona przez niezależny zespół deweloperski  – Headcannon  a wydanya został przez Segę. Możliwe jest granie w 2 osoby, jednakże tylko w ramach kanapowej rozgrywki.

 

Jednakże musicie się śpieszyć, gdyż tytuły te już 2 lipca zostaną usunięte ze stron PS Plus, co oznacza że nie będzie można ich dodać do swojej cyfrowej biblioteki.

No fajnie, ale kiedy zapowiedź?

Już śpieszę z pomocą! Jak co miesiąc, nowe gry zostaną zapowiedziane w ostatnią środę miesiąca (26.06) o godzinie 17:35 na oficjalnym kanale PlayStation. Możliwe są lekkie spóźnienia, jak to bywa z naszym kochanym Sony.

Jak sądzicie, jakie gry zostaną dodane do nowej oferty? Dajcie nam znać na dole!