Aristcracy z kolejną szansą na podtrzymanie passy zwycięstw. Po wczorajszym spotkaniu z Unique, dziś przyszedł czas na Winstrike. Stawką jest kolejna faza UCC Summer Smash.

Mecz rozpoczęliśmy od nieciekawej informacji, jaką była konieczność zmiany w drużynie z regionu CIS. Za „Edwarda” musiał zagrać „Johnta”, trener formacji Winstrike. Aristocracy na mapie rywala, jaką było Vertigo rozpoczęło bardzo dobrze. Pewnie wygrana „pistoletówka” zapewniła im kilka oczek przewagi, choć słabszy ekwipunek w szeregach Winstrike również powodował straty. Po chwili sytuacja ustabilizowała się, a Polacy w pewnym momencie wygrywali 10:0. W końcówce przeciwnicy odpowiedzieli zdobywając cztery rundy. Ostatecznie pierwsza połowa to wynik 11:4 dla Aristocracy. Po zmianie stron swoje umiejętności zaprezentował „TaZ”, który zdobył cztery eliminacje. Pomimo delikatnych problemów, ekipa Wiktora wykończyła pierwszą mapę.

Po chwili przerwy przenieśliśmy się na mapę de_nuke. Tutaj Arcy po stronie broniącej nie dało żadnych szans przeciwnikowi. Wynik 14:1 po pierwszej połowie przypieczętowany został kompletem eliminacji w wykonaniu „minise’a”. Po zmianie stron Polacy zaczęli mieć nieco problemów. Ich ofensywa nie była tak skuteczna, jak defensywa, przez co Winstrike odrobiło kilka punktów. Na szczęście chwilę później Arcy znalazło drogę do sukcesu i pewnie zakończyło spotkanie dwurundową passą zwycięstw.