Ruszyły zapisy do drugiej edycji E-Biznes CUP! Są to rozgrywki przeznaczone dla amatorskich drużyn występujących pod szyldem swoich pracodawców. W puli nagród znajdzie się minimum 30 000 złotych!

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy morele.net z NVIDIA oraz Acer Predator. Adresowany do amatorów turniej CS:GO połączy zarówno potyczki online, jak i offline. By uczestniczyć w wielkim finale rozgrywanym w profesjonalnym studiu, zawodnicy muszą przedostać się przez trzy etapy turnieju.

Tego typu rozgrywki to obok nietuzinkowej formy integracji zespołu, także doskonała szansa do nawiązywania nowych relacji biznesowych. Bo co innego może połączyć ze sobą ludzi, jeśli nie wspólna pasja? W tym wypadku do gier komputerowych i drużynowych rywalizacji

mówi Wojciech Łaszczak, Marketing Manager w morele.net

Praca staje się miejscem do realizacji pasji i budowania relacji koleżeńskich na nowym poziomie. W Acer angażujemy się w każdą dziedzinę esportu, a ten projekt pozwala łączyć rywalizację między zespołami, z rozrywką i radością, jaką dają gry komputerowe.

Jeremi Rybak, Country Marketing Manager w Acer Polska

W drugiej edycji wydarzenia, oprócz zaplanowanej bogatej oprawy wizualnej i promocyjnej, zaangażowani zostali związani z esportem influencerzy: Kuba “KubiK” Kubiak, Adam “destru” Gil, Łukasz “prawus” Ganczewski.