Jest wiele pytań o polskiego bohatera w Overwatch – powstała koncepcja przedstawiająca tak owego bohatera.
Artystka Rita Kaczmarska stworzyła ciekawy i dopracowany koncept art bohatera, który mógłby być pierwszym polskim championem w Overwatch.

„Twardowski” to support posługujący się wielkim mechanicznym kogutem. Dla wielu z  nas jest to bardzo ciekawy pomysł i z niecierpliwieniem oczekujemy na dodanie do go gry!

Twardowski jest inspirowaną polską legendą, opowiadającą o mężczyźnie który zaprzedał duszę diabłu w zamian za magiczne moce – w tym tą, która leczy. W jednej z wielu wersji legendy – Twardowski przywołał wielkiego koguta, skąd taki pojazd naszego bohatera. Za równo postać jak i legenda idealnie wpasowują się w tematykę Overwatch.

Mimo ciekawego pomysłu nie wiemy czy znajdzie się on w grze, a koncept kurczaka musiał by być omnikiem bądź mecha, do tej pory Overwatch nic podobnego  nie wprowadzał do gry.

Na chwile obecną w Overwatch występuja 3 klasy postaci: atak, wsparcie, oraz tanki których celem jest (przyjmowanie obrażeń i walka na 1 froncie), łączna liczba bohaterów wszystkich klas wynosi 30.

Developer gry stwierdził, ze ta wakacje dla Overwatcha będą inne niż wszystkie poprzednie. Czy oznacza to,  ze w najbliższy dniach możemy spodziewać się nowego bohatera, czy to będzie zupełnie coś innego. W ten weekend odbywa się wyjazdowy weekend w Atlancie skąd pochodzi drużyna Atlanta Reign, wiele fanów przeczuwa, ze to z tym wydarzeniem nastąpi ogłoszenie nowości które nas czekają. Wiele fanów uważa również, że nowa postać zostaje zaprezentowana nam podczas Overwatch Lague w fazach play-off które odbędą się w przyszłym tygodniu.

Jak myślicie twórcy gry zaprezentują nam nowego bohatera czy może jednak będzie to coś czego nikt  się nie spodziewa?