Już dziś o godzinie 19:00 rusza druga kolejka naszej ligi Fortnite Fun League Polska by Plush. Na starcie staną najlepsi polscy zawodnicy z takich organizacji jak Team Kinguin, AGO Esports czy On Fire.

Pierwszą kolejkę zdominowali zawodnicy Team Kinguin Black. Obie pary tej drużyny zajęły dwa pierwsze miejsca, nie dając szans pozostałym rywalom. Wówczas na pierwszym miejscu uplasowali się „Hoopek” oraz „sk1x”.

Zawodnicy PRIDE na pewno będą stawiani w roli pretendenta do podium, bowiem ostatnio zajęli bardzo dobre, jedenaste miejsce podczas trzeciego tygodnia Summer Skirmish. Prezentując faworytów nie można zapominać o takich drużynach jak Quad Damage czy inHarmony Gaming. Ci pierwsi przez całą pierwszą kolejkę prezentowali się bardzo dobrze i ostatecznie jedna z par tej drużyny („kamxon” i „laidback”) zajęli trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00 na kanale GamesetTV. Zmagania skomentuje niezawodny Igor „IndyStarCraft” Kaczmarek. Rozgrywka na pewno przysporzy wielu emocji!