AGO Esports znów w pełnym składzie. Kilkanaście minut temu dowiedzieliśmy się, że Michała „Snatchie’go” Rudzkiego zastąpi Grzegorz „Szpero” Dziamałek.

Były zawodnik Team Kinguin, Adwokacik, a także tomorrow.gg prawdopodobnie już dziś wystąpi w spotkaniu z pro100. Przypomnijmy, że rok 2018 był dla „Szpero” przeplatany momentami frustrującymi, jak i na pewno godnymi zapamiętania. Na początku roku Grzegorz został odesłany na ławkę rezerwowych w Team Kinguin. Wolny czas wykorzystał jednak bardzo produktywnie. Wraz z kolegami utworzył on jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych miksów w Polsce. Adwokacik zdobyło chociażby tytuł mistrza Polskiej Ligi Esportowej, pokonując na lanie teraźniejszy zespół „Szpero” – AGO Esports. Niestety blokada transferowa ze strony Team Kinguin spowodowała rozpad drużyny tuż przed wyjazdem na Minora w Londynie.

Grzegorz dostał jednak kolejną szansę zaprezentowania się na międzynarodowej scenie. Od dziś obowiązuje go kontrakt z AGO Esports, na mocy którego będzie reprezentował barwy „Jastrzębi” przez najbliższe miesiące, a być może i lata! Najbliższe mecze nie będą na pewno wybitnymi spektaklami ze strony AGO, gdyż drużyna musi scalić się na nowo. Nie mamy natomiast wątpliwości, że już za kilka tygodni „Jastrzębie” powrócą do swojej najlepszej formy, którą prezentowali chociażby podczas StarSeries & i-League.