Mamy oficjalną informację od samych twórców turnieju w Gdynii, że jedną z drużyn będzie duńskie Heroic.

Już dzisiaj o godzinie 17:00 stało się prawdą, że jednym z przeciwników AGO w Gdynii będzie Heroic. Co nas może jeszcze bardziej podsycać w tej informacji to fakt, że wczoraj duński zespół został pokonany przez Polaków w eliminacjach do DreamHack Stockholm 2018.

Sądzę, że ekipa Adama „friberg’a” Friberg’a będzie chciała odgryźć się na zawodnikach z AGO na tym turnieju, co spowoduje, że ich spotkanie będzie jeszcze bardziej emocjonujące.

Problemy kadrowe Heroic!

Jednynym powodem do niepokoju duńskiej ekipy może być aktualny stan zdrowia jednego z zawodników, jakim jest Ruben „RUBINO” Villarroe. Powróciły jego problemy ze wzrokiem i gra tego zawodnika na Games Clash Masters stoi pod wielkim znakiem zapytania. Oczywiście życzymy Rubenowi szybkiego powrotu do zdrowia oraz opytmalnej formy, by mógł się pokazać z jak najlepszej strony.

Całe wydarzenie odbędzie się w Gdynii na obiekcie Gdynia Arena, w dniach od 28 do 30 września tego roku. Pula nagród wynosi aż 100.000$, gdzie zwycięzcy zgarniają aż 50.000$.

Przeczytaj:  Aristocracy ulega Astralis w swoim pierwszym meczu podczas ESL Pro League

Nie pozostaje nam nic innego, jak oberwować kolejne eliminacje, które odbędą się  13 i 14 lipca w warszawskim Studio. Oraz czekać na kolejne zaproszenia od twórców całego przedsięwzięcia!