Smartfony, które mamy niemal cały czas przy sobie ewoluują. Aktualnie z powodzeniem mogą służyć jako urządzenie do pracy, zabawy czy fotografii. W dziedzinie roz(g)rywki Honor View20 stawia kolejny krok.

Honor View20 zaprezentowany 3 miesiące temu w Paryżu jest jednym z pierwszych smarfonów obsługujących grę Fortnite w 60 klatkach na sekundę. Aktualizacja, która ukarze się niebawem pozwoli na czerpanie jeszcze większej radości z gry. Oprócz nowego oprogramowanie powstającego przy współpracy Epic Games z producentem smartfona, gracze mogą liczyć na skina o nazwie HONOR Guard.

Urządzenia pod banderą Honor powstają, by jak najlepiej zaspokoić potrzeby użytkowników – przede wszystkim ludzi młodych, dynamicznych i cieszących się życiem. Nowoczesne technologie zastosowane w tym smartfonie pozwalają na bezproblemowe poruszanie się w świecie internetu i wykorzystywanie urządzenia do codziennych zadań. Co wyróżnia model View20?

  • procesor Kirin 980 AI wykonany w technologii 7 nanometrów, który współpracuje z układem graficznym Mali-G76
  • wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala z wbudowanym przednim aparatem
  • układ chłodzenia cieczą
  • bateria o pojemności 4000 mAh
  • aparat 3D o rozdzielczości 48 megapikseli z funkcją 3D (matryca SONY IMX586) oraz technologią Time of Flight

W Epic wierzymy, że przyszłość gier na smartfony, takich jak Fortnite będzie zależeć od jakości tej rozrywki. HONOR View20 to znakomity sprzęt. Mam przyjemność poinformować, że dzięki naszej współpracy gra na tym urządzeniu działa z prędkością 60 klatek na sekundę.

Mówi Tim Sweeney, założyciel i dyrektor generalny Epic Games