Serwa, Buhuu oraz Skosas odchodzą z AGO
Serwa, Skosas oraz Buhuu opuszczają szeregi AGO Esports. Zawodnicy dywizji Fortnite grali dla jastrzębi lekko dwanaście miesięcy.

Dzisiejszego dnia AGO Esports ogłosiło rozwiązanie kontraktów z trójką graczy dywizji Fortnite. Serwa, Skosas oraz Buhuu grali dla jastrzębi od lutego 2018 roku. Zawodnicy pod banderą AGO Esports jako jedyni Polacy reprezentowali nasz kraj w szeregu turniejów zagranicznych z serii DreamHack. Podczas swojego debiutu LAN-owego w Tours, zajęli 33 miejsce. Ponadto regularnie występowali w internetowych rozgrywkach z cyklu Skirmish, wygrywając ponad 80 000 złotych. Ostatni występ Buhuu, Serwy i Skosasa pod banderą Jastrzębi mogliśmy oglądać podczas IEM Katowice Royale.

Buhuu, Serwa i Skosas to wspaniali ludzie. Pragnę z całego serca podziękować chłopakom za wkład w organizację. Jestem przekonany, że każda ze strony wyniosła z tej współpracy cały bagaż doświadczeń, które pozwolą wszystkim odnosić kolejne sukcesy na esportowej scenie Fortnite’a – takimi słowami Maciej Opielski żegna się z zawodnikami.

Nie oznacza to jednak zamknięcia dywizji Fortnite przez AGO. W składzie pozostali tacy zawodnicy jak:

  • Dawid „DaaV” Grzybek
  • Igor „povity” Zieliński
  • Aleksander „zeek” Zygmunt
Przeczytaj:  Gra w Fortnite z nagrodami od TheUnboxall oraz allegro.gg!

Warto wspomnieć, że gracze odchodzą od organizacji w pozytywnych nastrojach. Nie widać z ich strony żadnego zdenerwowania ani rozgoryczenia zaistniałą sytuacją. Trzymamy kciuki za chłopaków i liczymy, że jeszcze o nich usłyszymy!