Izak z kolejnym wygranym turniejem! VERSUS zdominowany przez Polaków

Izak z kolejnym wygranym turniejem! VERSUS zdominowany przez Polaków

2020-12-22 W internecie mówi się, że "Izak" zawsze wygrywa. Czy jest to prawda? Na to wychodzi. Piotr Skowyrski zwycięża kolejny turniej w swojej karierze!

VERSUS #FrameWinGames to event zorganizowany przez NVIDIĘ oraz OMEN by HP. Skierowany dla popularnych influencerów turniej w grach battle royale zgromadził tysiące osób przed odbiornikami. W zmaganiach brało udział sześć drużyn:

🇫🇷Francja dahmien 7 Sackzi Tonioo25 Areliann

🇩🇪Niemcy TrilluXe Shushu Lost WhiteyDude

🇵🇱Polska Izak Leh Highstyled UrQueen

🇪🇸Hiszpania Ethieen Bladecito Leviathan HitShitGG

🇷🇺Rosja Welovegames cutiekati sexmagistr dmitry_bale

🇪🇺Wielka Brytania i Skandynawia Cyanide Tejbz Emzia Edberg

Ekipy mierzyły się ze sobą w dwóch grach - Fortnite oraz Apex Legends. Od samego początku "Izak" i spółka pokazali że nie mają sobie równych i to oni są faworytami do zdobycia trofeum. Grą, która otworzyła rozgrywki był Fortnite. W trzech rundach czwórka znad Wisły zdobyła niemal 300 punktów, wyprzedzając Francuzów o 115 oczek.

Dzień drugi turnieju to natomiast zmagania w Apex Legends. "Izak" i spółka w kolejnych trzech turach zdobyli niemal 400 punktów, co zapewniło im pewne zwycięstwo. Dobrej passy nie podtrzymali natomiast Francuzi, którzy spadli poza podium. W ostatecznym rozrachunku drugie miejsce zajęli natomiast przedstawiciele Wielkiej Brytanii i Skandynawii, którzy w Apex Legends radzili sobie wyśmienicie. Na najniższym stopniu podium uplasowali się Rosjanie, którym zdecydowanie lepiej strzelało się w nową grę od Respawn Entertainment niż w kreskówkową odmianę battle royale od Epic Games.