W internecie mówi się, że „Izak” zawsze wygrywa. Czy jest to prawda? Na to wychodzi. Piotr Skowyrski zwycięża kolejny turniej w swojej karierze!

VERSUS #FrameWinGames to event zorganizowany przez NVIDIĘ oraz OMEN by HP. Skierowany dla popularnych influencerów turniej w grach battle royale zgromadził tysiące osób przed odbiornikami. W zmaganiach brało udział sześć drużyn:

🇫🇷Francja
dahmien 7
Sackzi
Tonioo25
Areliann

🇩🇪Niemcy
TrilluXe
Shushu
Lost
WhiteyDude

🇵🇱Polska
Izak
Leh
Highstyled
UrQueen

🇪🇸Hiszpania
Ethieen
Bladecito
Leviathan
HitShitGG

🇷🇺Rosja
Welovegames
cutiekati
sexmagistr
dmitry_bale

🇪🇺Wielka Brytania i Skandynawia
Cyanide
Tejbz
Emzia
Edberg

Ekipy mierzyły się ze sobą w dwóch grach – Fortnite oraz Apex Legends. Od samego początku „Izak” i spółka pokazali że nie mają sobie równych i to oni są faworytami do zdobycia trofeum. Grą, która otworzyła rozgrywki był Fortnite. W trzech rundach czwórka znad Wisły zdobyła niemal 300 punktów, wyprzedzając Francuzów o 115 oczek.

Dzień drugi turnieju to natomiast zmagania w Apex Legends. „Izak” i spółka w kolejnych trzech turach zdobyli niemal 400 punktów, co zapewniło im pewne zwycięstwo. Dobrej passy nie podtrzymali natomiast Francuzi, którzy spadli poza podium. W ostatecznym rozrachunku drugie miejsce zajęli natomiast przedstawiciele Wielkiej Brytanii i Skandynawii, którzy w Apex Legends radzili sobie wyśmienicie. Na najniższym stopniu podium uplasowali się Rosjanie, którym zdecydowanie lepiej strzelało się w nową grę od Respawn Entertainment niż w kreskówkową odmianę battle royale od Epic Games.