Kolejne 4 spotkania szóstego tygodnia Ultraligi

Kolejne 4 spotkania szóstego tygodnia Ultraligi

2020-12-22 Pierwszy dzień szóstego tygodnia Ultraligi za nami a w nim cztery mecze z udziałem Illuminar Gaming, Wisła Płock, Piratesports, Rogue Esports Club, devils.one, AVEZ,  Actina PACT oraz PRIDE. Rozgrywki odbywały się w systemie BO1.

Jako pierwszy o 17:30 został rozegrany mecz pomiędzy Illumiar Gaming i Wisła Płock. Od początku przewagę miała Wisła, która rozgramiając przeciwnika wynikiem 12-1 wygrała spotkanie. MPV zostało przyznane Szymonowi "Ben3k" Przygońskiemu, którego KDA wyniosło 7.0. Była to dopiero druga wygrana Wisły Płock w tym sezonie.

Drugim z meczów dzisiejszego dnia było spotkanie pomiędzy liderem tabeli Rogue Esports Club i Piratesports. Wynik oczywiście nie mógł być inny  i obecnie najlepsza polska drużyna obroniła tytuł, wygrywając mecz 16-5. Najlepszy z zawodników tego meczu odnotował statystki KDA na poziomie 13.0 i był nim Martin "HEAQ" Kordma.

Przedostatnim z meczów dzisiejszego dnia było pojedynek pomiędzy devils.one i AVEZ. Początek spotkania bez wątpienia był jednostrony i po zbudowanej przewadze AVEZ miało zwycięstwo na wyciągniecie ręki. Ekipa devils.one wróciła w najlepszym momencie i pokonując  AVEZ  wynikiem 11-8 udowodniła swoje doświadczenie i opanowanie. Na MVP bez wątpienia zasłużył Damiano "lucker" Konefał, osiągając KDA wynoszące 7.0.

Ostatnim już spotkaniem dzisiejszych rozgrywek był mecz pomiędzy Actina PACT i PRIDE. Orły wygrywając mecz wynikiem 24-12 zajęły 2 miejsce w tabeli. Bez wątpienia zawodnik PRIDE Marcin "Warszi" Surała zasługuje na MPV wszystkich dzisiejszych meczów, odnotowując statystyki KDA na poziomie 15.0

Po dzisiejszych spotkaniach tabela prezentuje się następująco:

1. Rogue Esports Club 2. PRIDE 3. devils.one 4. Illuminar Gaming 5. AVEZ 6. piratesports 7. Actina PACT 8. Wisła Płock