Hala Sportowa Częstochowa już za tydzień przywita wszystkich fanów gamingu. W przyszłą sobotę startuje bowiem Let’s Play Częstochowa.
Turnieje

Wydarzenie na Śląsku obfitować będzie w wiele atrakcji. Głównym punktem programu będą na pewno turnieje esportowe. Zmagania toczone będą w 5 dyscyplinach – CS:GO, LoL, FIFA 19, PES 2019 oraz HeartStone. Największą pulą nagród może pochwalić się Counter-Strike. Tam drużyny zawalczą o 22 000 zł. Nieco mniejsza, lecz nadal pokaźna suma czeka na graczy League of Legends – 15 000 zł. Gry sportowe, jakimi są FIFA oraz PES w swojej puli mają po cztery tysiące. Najmniejsza kwota przypadła grze HeartStone, jednak 2 500 zł to nadal nie powód do wstydu!

Partnerzy

Organizatorzy nawiązali także współpracę z wieloma markami, dzięki czemu gracze będą mogli cieszyć się z komfortowej rozgrywki, a odwiedzający będą się świetnie bawić. Jedną z marek jest HIRO, które dostarczy 100 komputerów dla esportowców. HyperX z kolei postarało się o to, byście nie wyszli z pustymi rękoma. Podczas Let’s Play Częstochowa będziecie mieli możliwość zdobycia wielu cennych nagród! Firma LG postarała się natomiast o krystalicznie czysty obraz, który pomoże dostrzec wrogów. Zarówno odwiedzający, jak i gracze LoL oraz CS:GO swoje zmagania będą prowadzić na monitorach tej marki. Swoje wsparcie okazały także firmy Kaspersky Lab, TechDesk oraz EVER. Są to znane na polskim rynku marki, które na pewno podnoszą prestiż całego wydarzenia.

Przeczytaj:  BLAST Pro Series Los Angeles startuje już jutro

Let’s Play Częstochowa odbędzie się w dniach 15-16 września. Na Hali Sportowej Częstochowa obejrzycie zmagania esportowe, zagracie w najnowsze produkcje, a także zjecie coś dobrego na zlocie food trucków. Wejście na imprezę jest darmowe. Jeśli chcecie zasięgnąć więcej informacji zapraszamy na stronę WWW wydarzenia.