Już nieco ponad miesiąc dzieli nas od kolejnego wydarzenia tworzonego przez MuratorExpo. To właśnie ta firma odpowiedzialna jest między innymi za cykl Games Clash Masters.

W dniach 23-26 maja odbędzie się dziesiąta edycja Warszawskich Targów Książki. Po raz drugi z rzędu dołączy do nich także festiwal Meet Point. W ubiegłym roku na Stadionie Narodowym mieliśmy okazję spotkać ponad 50 youtuberów oraz być widzami turnieju CS:GO. W tym roku atrakcji również nie zabraknie, a fani gier i popkultury spotkają się nie na płycie stadionu, ale na dwóch piętrach strefy Biznes Klub.

Górny poziom wypełniony będzie strefą fantastyki, gdzie znajdziemy między innymi prelekcje, spotkania z twórcami czy cosplayerów. Znajdzie się także miejsce dla miłośników planszówek.

Od piątku, 24 maja otwarta będzie strefa gamingu. To tam doświadczymy spotkań z youtuberami i influencerami, których na liście goście już w tym momencie jest ponad dwudziestu. Do tego powstaną strefy free2play, odbędą się konkursy z nagrodami oraz turnieje esportowe w najpopularniejsze tytuły, jak CS:GO, FIFA lub ZULA. Dzięki partnerowi technologicznemu Actina, strefy zostaną wyposażone w jedne z najlepszych komputerów w Polsce.

Przeczytaj:  Cracow Game Days 2018!

Wstęp na wydarzenie jest płatny. Bilety w cenach od 5 do 30 zł możecie nabyć na stronie wydarzenia.