Meet Point na Narodowym już pod koniec maja!

Już nieco ponad miesiąc dzieli nas od kolejnego wydarzenia tworzonego przez MuratorExpo. To właśnie ta firma odpowiedzialna jest między innymi za cykl Games Clash Masters.

W dniach 23-26 maja odbędzie się dziesiąta edycja Warszawskich Targów Książki. Po raz drugi z rzędu dołączy do nich także festiwal Meet Point. W ubiegłym roku na Stadionie Narodowym mieliśmy okazję spotkać ponad 50 youtuberów oraz być widzami turnieju CS:GO. W tym roku atrakcji również nie zabraknie, a fani gier i popkultury spotkają się nie na płycie stadionu, ale na dwóch piętrach strefy Biznes Klub.

Górny poziom wypełniony będzie strefą fantastyki, gdzie znajdziemy między innymi prelekcje, spotkania z twórcami czy cosplayerów. Znajdzie się także miejsce dla miłośników planszówek.

Od piątku, 24 maja otwarta będzie strefa gamingu. To tam doświadczymy spotkań z youtuberami i influencerami, których na liście goście już w tym momencie jest ponad dwudziestu. Do tego powstaną strefy free2play, odbędą się konkursy z nagrodami oraz turnieje esportowe w najpopularniejsze tytuły, jak CS:GO, FIFA lub ZULA. Dzięki partnerowi technologicznemu Actina, strefy zostaną wyposażone w jedne z najlepszych komputerów w Polsce.

Wstęp na wydarzenie jest płatny. Bilety w cenach od 5 do 30 zł możecie nabyć na stronie wydarzenia.