Polskie kwalifikacje do prestiżowego turnieju Games Clash Masters zostaną rozegrane już za nieco ponad miesiąc w Warszawie. Meet Point na Stadionie Narodowym ugości najlepszych zawodników z naszego kraju.

Polskie drużyny CS:GO zmierzą się od 24 do 26 maja w trakcie festiwalu gier, esportu i fantastyki Meet Point na PGE Narodowym. Scena turniejowa stanie w strefie gamingu i będzie jedną z głównych atrakcji wydarzenia. Rozgrywki wyłonią jednego z reprezentantów naszego kraju podczas gdyńskiego LANa. Organizator zaprosi do Warszawy pięć ekip, a kolejne trzy będą mogły zdobyć slot podczas otwartych eliminacji online. Turniej zostanie rozegrany w formacie GSL. W piątek zmagania będą odbywały się na dwóch scenach jednocześnie – jeden mecz zostanie rozegrany na scenie Games Clash Masters, a drugi na scenie Actiny, która jest partnerem technologicznym wydarzenia.

Zwycięzca zdobędzie oczywiście bilet na złotą arenę Games Clash Masters. Termin głównego wydarzenia nie jest jeszcze pewny, bowiem Organizatorzy starają się pogodzić polskie widowisko z odbywającym się pod koniec lata Majorem w Berlinie. Ostateczna data finałów Games Clash Masters w Gdyni zostanie potwierdzona jeszcze przez Meet Pointem.