ESL One Birmingham
fot. Helena Kristiansson | ESL

Niemieckie przedsiębiorstwo informatyczne SAP oficjalnym partnerem analitycznym Majora w grze DOTA 2.

SAP to lider na rynku aplikacji dla przedsiębiorstw różnych rozmiarów działających we wszystkich branżach. Niemcy mają zasługi w aż 77% światowych transakcji! Zaawansowane technologie analityczne pomagają udoskonalać firmy i przekształcać je w inteligentne przedsiębiorstwa.

Nowy oficjalny partner Majora jest także pierwszym sponsorem z międzynarodowego szczebla IT, który specjalizuje się w gromadzeniu danych i statystyk w grach dla profesjonalnych zespołów esportowych.

Technologia firmy SAP zbiera oraz wyświetla w czasie rzeczywistym takie zagadnienia jak np. wartość postaci. Pozwoli to fanom, a także komentatorom na lepsze zrozumienie decyzji gracza, którego mają aktualnie okazję obserwować.

Mając 117 różnych bohaterów o zupełnie innych umiejętnościach, możemy stworzyć tysiące różnych kombinacji, które sprawiają, że żadna rozgrywka nie jest taka sama. Na EPICENTER Major zapewnimy fanom analizę danej gry i zwiększymy ich doświadczenia.
Milan Cerny, Partner Manager i Innovation Lead w SAP

Trudno wyobrazić sobie nowoczesną piłkę nożną, koszykówkę lub hokeja bez szczegółowej analizy statystycznej. Prawidłowe przetwarzanie informacji jest często kluczem do wielkich osiągnięć i genialnych decyzji trenerskich. Produkty SAP dla esportów nie tylko poprawią jakość transmisji dla widzów naszych głównych turniejów, ale także wzniosą przemysł esportowy na zupełnie nowy poziom profesjonalizmu.
Alexander Kim, dyrektor handlowy ESforce Holding