Kilka dni temu organizacja Illuminar Gaming ogłosiła nowego partnera technologicznego. OMEN by HP dostarczy drużynom niezbędny do sieciowych zmagań sprzęt.

Illuminar Gaming pod swoimi skrzydłami zrzesza niezwykle utalentowane drużyny League of Legends oraz HeartStone. Zawodnicy LoLa mają na swoim koncie między innymi wicemistrzostwo Europy, a także tytuł Mistrza Polski w rozgrywkach od ESL. Dywizja zdobywającego popularność w świecie esportu HeartStone’a również ma się czym pochwalić. Drugie miejsce podczas Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy w sezonie letnim daje nam nadzieję, że już niedługo zobaczymy graczy iHG wznoszących najważniejsze trofea. Grzegorz Kamiński, Marketing Manager Illuminar Gaming wspomina o trudnym czasie organizacji oraz zapewnia, że nie pozostaną oni bierni na rynku esportowym.

[su_quote]Jesteśmy bardzo dumni z ogłoszenia naszego nowego partnera technologicznego. Ostatni czas to dla Illuminar okres prób i wyzwań, tym bardziej cieszymy się z faktu, że OMEN by HP odpowiedziało na głos naszej społeczności i pomoże w dalszym rozwoju iHG! Przed nami jeszcze więcej intensywnej pracy, które efekty będziecie mogli zobaczyć już niedługo.[/su_quote]

Przeczytaj:  Pierwsza kolejka Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów już niedługo!

Korporacja Hewlett-Packard za sprawą linii gamingowej „OMEN” od 2 lat angażuje się w najważniejsze wydarzenia esportowe w kraju, takie jak Poznań Game Arena czy Intel Extreme Masters. Jest również partnerem turniejów organizowanych przez ESL Polska, a także prowadzi własny cykl Akademii Gamingu, do której zaprasza streamerów, influencerów i autorytety esportu. O współpracy z Illuminar Gaming wypowiedziała się również Luiza Dzienkiewicz-Kobus, PS Marketing Manager polskiego oddziału Hewlett-Packard. Zapewnia ona, że rozwiązania sygnowane marką OMEN by HP pozwolą zawodnikom na jeszcze większy komfort rozgrywki.

[su_quote]Zapewnimy wszystkim graczom lluminar Gaming dostęp do rozwiązań, które pomogą im wskoczyć na zupełnie nowy poziom i zapewnią komfort grania nawet w najbardziej wymagających warunkach. Gaming bez odpowiednich technologii nie byłby w tym miejscu co dzisiaj, a OMEN by HP to najlepsze urządzenia w swojej klasie. Wydajne i zaprojektowane z dbałością o każdy detal.[/su_quote]

Illuminar Gaming nawiązało współpracę z korporacją na okres sześciu miesięcy. Jednym z owoców kontraktu będzie udział zawodników w kampanii promującej najnowszego laptopa dla graczy OMEN by HP. Mały przedsmak możemy obejrzeć w poniższym filmie informującym o współpracy tych dwóch marek. Czekamy na dalszy rozwój organizacji iHG i rozwiązanie wszystkich problemów!

Przeczytaj:  Trwa MEET POINT - Esport na Narodowym w Warszawie