Organizacja EVOLVE należąca do redakcji ITHardware.pl zostanie organizatorem turnieju w grze CS:GO. Dzięki nawiązaniu współpracy z takimi firmami jak iiyama, LC-Power, SFERIS.PL, ACTINA Gaming, TP-Link, MODECOM oraz Dream Machines możemy liczyć na bogatą pulę nagród.

W wydarzeniu weźmie udział 8 zespołów – cztery zaproszone przez organizatorów oraz cztery wyłonione w eliminacjach online. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by również Twoja drużyna zawalczyła o miejsce na finałach lanowych odbywających się podczas PGA! Dla 3 najlepszych drużyn w każdym turnieju kwalifikacyjnym przewidziane są nagrody rzeczowe, a dla zwycięzcy slot na turnieju głównym oraz gwarantowane 500 zł. Proces wyłonienia czterech zespołów odbędzie się na platformie FACEIT. Znajdziecie tam między innymi regulamin czy miejsce do zapisania swojej ekipy.

Całe wydarzenie ma także element pomocy innym. Cztery zaproszone zespoły zadeklarowały, że w przypadku wygranej oddadzą swoją część pieniędzy na cele charytatywne. Podczas transmisji będzie można także wpłacać datki, które zostaną przekazane wybranej osobie lub potrzebującej organizacji. Spotkania będziecie mogli obejrzeć na platformie Twitch. Na łamach naszego portalu na pewno jeszcze nie raz przeczytacie o tym wydarzeniu!