Aristocracy na turnieju DH Open

Turniej w Poznaniu wreszcie się rozpoczął. Wiele osób czekało na moment, by przyjść na stadion Lecha Poznań i kibicować najlepszym ekipom z Europy!
Aristocracy 10:16 Tricked

Dzień rozpoczęliśmy od spotkania polsko-duńskiego. Zawodnicy Tricked oraz Aristocracy potyczkę toczyli na de_nuke. Tutaj lepiej rozpoczęła ekipa „HUNDENa”. Nim zdążyliśmy mrugnąć okiem, na konto Duńczyków wpadło siedem punktów z rzędu, a „TaZ” i spółka musieli odrabiać wynik. Od rundy numer osiem nastąpiło przełamanie Arcy, które ostatecznie doprowadziło do najbliższego możliwego wyniku po pierwszej połowie – 8:7 na korzyść Tricked. Po zmianie stron Polacy rozpoczęli całkiem dobrze. Wygrana runda pistoletowa oraz antyeco napawały nadzieją. Drużyna pod dowództwem „HUNDENa” szybko jednak wzięła się w garść i zdominowała resztę spotkania. Od momentu pierwszej wygranej Duńczyków, Aristocracy zdołało przypisać tylko jedną rundę na swoje konto. Walkę o „być albo nie być” w turnieju GGL stoczą z przegranym meczu HellRaisers vs GamerLegion.

G2 16:12 Winstrike

W drugim spotkaniu rozgrywanym równolegle do potyczki Polaków, Winstrike zmierzyło się z G2 – niewątpliwym faworytem całego turnieju. Stronę atakującą na de_train zawodnicy z regionu CIS rozpoczęli z wysokiego C. Trzyrundowa passa zwycięstw została jednak sprawnie przerwana przez Francuzów, którzy odpowiedzieli ze zdwojoną siłą. Przewaga G2 nie była jednak duża, bowiem po pierwszej połowie wynosiła tylko 3 rundy. Druga runda pistoletowa to znów dobry pokaz umiejętności ze strony Winstrike, jednak gdy tylko G2 lepiej się uzbroiło, spotkanie nabrało rumieńców. Krótkie serie zwycięstw z obu stron do końca trzymały w napięciu. Pomimo zaciętej walki, to Francuzi w ostatniej fazie spotkania odskoczyli przeciwnikowi i zdołali wygrać czteropunktową przewagą.

Przeczytaj:  EU Minor: CR4ZY zawalczy z fnatic, North podejmie mousesports

Już niedługo swoje spotkanie rozgrywać będzie Virtus.Pro. Sprawdźcie naszą zapowiedź, gdzie dowiecie się więcej!