Już jutro do ofert obydwu konsol wlecą nowe gry. Dziś powiemy sobie, która z nich jest lepsza.

PlayStation Plus

koszt usługi: 33,00 zl/miesiąc

#1 Borderlands The Handsome Collection
Handsome Collection to pakiet dwóch gier – Borderlands The Pre-Sequel oraz Borderlands 2 wraz ze wszystkimi dodatkami.  Gry są stworzone przez Gearbox a wydane przez 2K Games. The Pre-Sequel opowiada historię która wydarzyła się pomiędzy pierwszą , a drugą częścią tej serii. Obydwie gry to loot-shootery z elementami RPG.

cena gry w ps store: 289,00 zl

Znalezione obrazy dla zapytania Borderlands: The Pre-Sequel

#2 Sonic Mania

Sonic Mania to klasyczna gra platformowa 2D . Została stworzona przez niezależny zespół deweloperski  – Headcannon  a wydana została przez Segę. Możliwe jest granie w 2 osoby, jednakże tylko w ramach kanapowej rozgrywki.

cena gry w ps store: 84,00 zl

Znalezione obrazy dla zapytania sonic mania ps4

Oszczędzasz: 340 zl

Xbox Gold Live

koszt usługi: 29 zl/miesiąc

#1 NHL 19 (czerwiec 1-30)
NHL 19 to gra hokejowa stworzona i wydana przez EA. W tytule tym można grać ponad 200 legendami hokejowymi. Jedną z większych zmian jest to, że można rozgrywać mecze na świeżym powietrzu. Poza tym zostało zmienione parę mechanik względem poprzednich części, przykładowo nowy system umożliwia doskonałe wykorzystanie krawędzi łyżew, by szybciej przyśpieszać i zwinniej zmieniać kierunek jazdy.

cena gry w microsoft store: 289,99 zl

#2 Rivals of Aether (czerwiec 16-lipiec 15)

Rivals of Aether to bijatyka stworzona i wydana przez Dana Fornace. Rozgrywka widocznie nawiązuje do popularnej serii Nintendo – Super Smash Bros. Mimo że samą mechaniką przypomina SSB, to już po chwili rozgrywki można odczuć znaczące zmiany względem pierwowzoru

cena gry w microsoft store: 59,99 zl

#3 Portal: Still Alive (czerwiec 1-15)
Portal to gra stworzona przez  Kim Swift i Matthias Hilk a wydana przez Valve. Tytuł ten polega na rozwiązywaniu zagadek logicznych stworzonych przez Aperture Science, które mają na celu przetestowanie ASHPD. Jest to broń pozwalająca wytwarzać tytułowe Portale .

cena gry w microsoft store: 54,99 zl

Znalezione obrazy dla zapytania portal 1

#4 Earth Defense Force 2017 (czerwiec 16-30)
Earth Defense Force 2017 to gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł ten polega na ratowaniu Ziemi przed inwazją obych (wielkich, czerwonych „mrówek”). Miejscem akcji jest najprawdopodobniej Ameryka Północna. Stworzone i wydane przez Japońskie studio Sandlot.

Znalezione obrazy dla zapytania earth defense force 2017

cena gry na microsoft store: brak informacji

 Oszczędzasz: 376 zl

Co sądzicie o tych ofertach? Która z nich bardziej wam przypadła do gustu? Dajcie nam znać w komentarzach!