Fot. Polsat

Polsat Games nie od dzisiaj pełni wielką rolę w transmitowaniu esportowych zmagań. Przecież jeszcze do niedawna mogliśmy podziwiać chociażby poczynania zawodników w UltraLidze czy Mistrzostwach Świata. Jednak telewizja nie zamierza się ograniczać do League Of Legends, bowiem wykupiła licencję do transmisji cs-a. Chodzi tutaj o zawody w ramach ESL Pro Tour.

We wczorajszym programie “Nowy dzień” gośćmi byli Adrian Kostrzębski – rzecznik prasowy ESL oraz Tomasz „TheFakeOne” – komentator Polsat Games. Obydwie persony opowiadały między innymi o tym, jak wyglądają treningi esportowych zawodników czy o tym, jak będzie wyglądał Intel Extreme Masters Katowice. Na tym jednak się nie skończyło, ponieważ pod koniec programu mogliśmy usłyszeć o współpracy między Polsat Games, a ESL. Na ten moment nie wiemy jeszcze ile wydarzeń będzie można ujrzeć na łamach anteny, ale pewnym jest, że 2000 to liczba godzin, które zajmie Counter Strike. 

Na pierwszą transmisję ze strzelanki od VALVE długo czekać nie musimy, bowiem pierwszym będzie Intel Extreme Masters Katowice 2020, a ten startuje już w ten poniedziałek. Na legendarną scenę Spodka zawodnicy przeniosą się w piątek, kiedy to sił na serwerze będą dodawać im kibice. Na IEMie pojawią się najlepsze światowe formacje.

Przeczytaj:  Xizt pożegnał się z Fnatic

Więcej o Intel Extreme Masters w Katowicach dowiecie się tutaj.