Quad Damage w składzie „kamxon” oraz „laidback” okazało się najlepsze w drugiej kolejce Fortnite Fun League Polska by Plush. Ostatnia seria spotkań rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek.

Pierwsza rozgrywka ostatniego dnia trzeciej kolejki należała do graczy On Fire w składzie „3vil” oraz „Helu”. Para zdobyła 5 fragów, co było niezłym wynikiem. Drugie miejsce zanotowali gracze Quad Damage LK, a podium zamknęła drużyna Hades.

Kolejna gra należała do drugiego składu Quad Damage, w którym znajdowali się „getboxy” oraz „Moizeeh”. Nie dali oni szans rywalom zdobywając pięć trafień. Na drugim miejscu mapę ukończyło On Fire Red, czyli drużyna złożona z akademii OnF, a podium uzupełniło Team Kinguin Black ze „sk1xem” oraz „Hoopkiem” w drużynie. Warto zaznaczyć, że Quad Damage LK zanotowało największą ilość fragów (6) w drugiej odsłonie, co w połączeniu z piątym miejscem dało im aż 32 punkty.

Zwycięstwo w trzeciej odsłonie odniosła drużyna Team Kinguin Orange z „Taiovskim” oraz „Hyclem”, a tuż za nimi rozgrywkę zakończył „Nero” wraz z „Dialerem” z drugiej drużyny „Pingwinów”. Podium uzupełniło On Fire z „3vilem” oraz „Helu”.

Przeczytaj:  Nadchodzą gigantyczne zmiany w Fortnite! Czy gra zmieni się o 180°?

Ostatecznie Quad Damage LK odniosło zwycięstwo w całej kolejce, gromadząc 490 punktów i wyprzedzając o zaledwie sześć „oczek” drużynę On Fire 3H (484 pkt). Podium uzupełniła drużyna PRIDE z „Arokizem” oraz „mozbim” (421 punktów).