Jeden z trzech składów DUO organizacji Quad Damage (laidback, kamxon) został liderem po pierwszym dniu ligi DUO Pro w ramach Fortnite Fun League Polska by Plush.

Wszystkie gry miały nieprzewidywalny przebieg. Quad Damage LK, pierwszą grę zakończyli dopiero na jedenastej pozycji zdobywając dwa fragi. Kluczowa była druga rozgrywka. „laidback” oraz „kamxon” zdobyli aż jedenaście fragów, a ponadto okazali się najlepsi w drugim rozdaniu i stali się mocnymi kandydatami do triumfu podczas poniedziałkowych zmagań. Ostatnia partia była słaba w ich wykonaniu, lecz nie przeszkodziło to, by utrzymać prowadzenie po pierwszym dniu Fortnite Fun League.

Na podium znajduje się również PRIDE oraz AGO Esports. Co prawda drugie PRIDE traci aż 51 punktów (124 punkty w tabeli) do prowadzącego DUO, lecz pozostało jeszcze sześć gier i wiele może się wydarzyć w przyszłości.

Transmisje ze wszystkich spotkań można obserwować na kanale Twitch. W środę, podobnie jak w poniedziałek zmagania skomentuje Igor “IndyStarCraft” Kaczmarek.