Polska Liga Esportowa ma przyjemność ogłosić rozpoczęcie zapisów do Huba CS:GO Nowego Poziomu. którego oficjalny start zaplanowano na 1 marca. Rozgrywki będą odbywać się na platformie FACEIT, a dla najlepszych przewidziano comiesięczne nagrody.

W 2022 roku Polska Liga Esportowa stworzyła rozgrywki PLE: Nowy Poziom, czyli unikalny projekt esportowo – edukacyjny i pierwsze w Polsce masowe rozgrywki osadzone w profesjonalnej strukturze. W premierowej edycji wzięło udział 1200 graczy, a najlepsi zdobywali laury na finałowym LAN-ie w Warszawie.


Teraz jako preludium do drugiego sezonu, Polska Liga Esportowa ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do rywalizacji w Hubie CS:GO. To rozgrywki indywidualne, w których co miesiąc będą do zgarnięcia nagrody finansowe. W Hubie Mistrzowskim (6-10 level) zawodnicy będą rywalizować co miesiąc o 1000 złotych, natomiast w Hubie Pretendentów (1-5 level) w puli nagród będzie 500 złotych.

Dla młodych graczy Hub ma być miejscem doskonalenia swoich umiejętności, a także poznawania nowych osób, z którymi mogliby stworzyć drużynę i rywalizować w drugim sezonie projektu PLE: Nowy Poziom. W przyszłości planujemy również uruchomienie elitarnego Huba z zawodnikami PGE Dywizji Mistrzowskiej, połączonego ścieżką awansu z Hubem Mistrzowskim.

Przeczytaj:  Finały PGE Nowy Poziom PLE 24 listopada w Białej Podlaskiej!

Zapisy Hub Mistrzowski -> https://bit.ly/PLE-MISTRZOWIE

Zapisy Hub Pretendentów -> https://bit.ly/PLE-PRETENDENCI