Już dziś o godzinie 19:00 rusza trzecia kolejka europejskich rozgrywek Skirmish Summer 2018. Wśród naszych reprezentantów będą zawodnicy takich ekip jak Team Kinguin, AGO Esports czy PRIDE.

W trzecim tygodniu rozgrywek większą szansę otrzymają profesjonalni gracze z Polski. Na serwerach zobaczymy m.in. Jakuba „Hycel” Krawczyka z Team Kinguin, Cypriana „Skosas” Bednarczyka z AGO Esports czy Sebastiana “Hashtag” Skalimowskiego w duecie z Grzegorzem “Tabooo” Tabowskim reprezentujący PRIDE. Przedstawicieli Polski uzupełnią także streamer Paweł „Leh” Lehmann w parze z byłym zawodnik On Fire – Dawidem “DaaV” Grzybkiem.

Rozgrywki trzeciego tygodnia będą rozstrzygane w nowym formacie. Docelowo rozegranych zostanie dziesięć gier w formacie DUO. Zwycięzca zostanie wyłoniony w momencie, gdy najlepsza drużyna osiągnie trzynaście punktów, lecz turniej będzie kontynuowany i pozostałe wyniki zadecydują o kolejnych lokatach. Punktacja będzie wyglądać następująco:

• Zwycięstwo – 4 punkty
• Pięć lub więcej eliminacji – 2 punkty

Przy równej liczbie punktów o zwycięstwie zadecyduje liczba wygranych gier, następnie średnia zajmowanych miejsc w kolejnych grach, a na samym końcu “rzut monetą”.

Ekipy, które zajmą miejsca od pierwszego do dwudziestego otrzymają nagrody finansowe. Ponadto w każdym z meczów duet z największą liczbą eliminacji otrzyma do podziału 6500 dolarów.

Przeczytaj:  Wciąż nie poznaliśmy daty premiery "Wiedźmina" od Netflixa

Transmisję na kanale Twitch obejrzycie już dziś od godziny 19:00 na kanale GamesetTV lub xayoo. Rozgrywki okraszone będą komentarzem Dominika “Nero” Dąbrowskiego oraz Marcina “Xayoo” Majkuta.