Copyright: Facebook AGO Esports

Organizacja AGO Esports do tej pory nie podejmowała zbyt radykalnych decyzji, jeśli chodzi o dywizję CS:GO. Dziś jednak to się zmieniło. Jastrzębie opuszcza SZPERO, kap3r oraz phr, co oznacza gruntowne zmiany w składzie.

Tego raczej nikt się nie spodziewał. Tak gruntownych zmian nie widzieliśmy jeszcze w składzie AGO. Tymczasem organizacja postanowiła pożegnać się ze swoimi trzema zawodnikami. Są nimi:

  • Kacper „kap3r” Słoma
  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Tomasz „phr” Wójcik

Odstąpienie tych panów ze składu oznacza, że Jastrzębie będą poszukiwać następców. Na polskiej scenie mamy obecnie sporo wolnych zawodników. Problem pojawia się jednak przy wyborze snajpera. „Snatchie” czy „Stomp” raczej nie opuszczą swoich ekip. Kto w takim razie ma szansę na dołączenie w najbliższym czasie do AGO? Pierwszy na myśli przychodzi mi „byali”, który już od dawna nie reprezentuje barw Virtus.pro. Kolejnym graczem mógłby być „Tudson”, który wspaniale zaprezentował się w turnieju ROG Join The Republic. Kto więc według mnie zostałby trzecim graczem? Jarosław „pashabiceps” Jarząbkowski! To byłby niewyobrażalnie dobry ruch pod względem marketingowym. Pasha swoją osobą przyciągnąłby ogromną liczbę nowych fanów. Jednak czy nie jest on już za stary na profesjonalną scenę? W składzie AGO pozostali:

  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Dominik „GruBy” Świderski