X-kom team odnotowuje kolejny sukces podczas swojego 10-dniowego bootcampu. Dziś łupem polskiej formacji padło spotkanie  w formacie b03, gdzie ich rywalem było duńskie Tricked.

Spotkanie rozpoczęliśmy od de_inferno – wyboru Tricked. Duńczycy od samego początku pokazywali świetne przygotowanie, skutecznie przełamując defensywę Polaków. Już w kilka chwil Tricked wypracowało sobie bardzo wysokie prowadzenie 11:2. X-kom próbowało wrócić do meczu, niestety bez skutecznie. Pierwsza mapa zakończyła się wynikiem 16:9.

Na drugiej mapie lepiej rozpoczęło x-kom, pokazując grę odwrotną do tej z inferno. Już po kilkunastu rundach Polacy prowadzili 9:2. Do końca pierwszej połowy Tricked zdołało odrobić część strat, przegrywając pięcioma rundami. Druga pistoletówka wpadła na konto Duńczyków, co pozwoliło im zbliżyć się z wynikiem. W kilka chwil z wysokiego prowadzenia z pierwszej połowy nic nie zostało, a x-kom prowadził zaledwie 13:12. Jednak w tym momencie ekipa „patitka” przycisnęła rywala, zdobywając trzy ostatnie rundy i kończąc tym samym drugą mapę 16:12.

Na decydującej mapie – de_dust2 – Polacy dominowali rywala od samego początku. Pierwsze trzy rundy trafiły na konto x-komu, jednak na odpowiedź Duńczyków nie trzeba było długo czekać. Pierwsza połowa była bardzo zacięta, jednak to Polacy okazali się lepsi, wygrywając pierwszą połowę 9:6. Do końca spotkania Tricked nie zdołało zdobyć pojedynczej rundy, dzięki czemu x-kom wygrało wysokim wynikiem 16:6.

Przeczytaj:  Wieczór dla pingwinów

Aktualnie Polacy zajmują pierwsze miejsce w grupie.