Turniej esportowy w Zgorzelcu zbliża się wielkimi krokami. Sprawdźcie, co nowego wiemy o tym wydarzeniu!
Partnerzy wydarzenia

Za stronę techniczną w Zgorzelcu odpowiadać będzie doskonale znany w środowisku esportowym petzor, czyli Piotr Węgrzyn. Dostarczy on niezbędny sprzęt oraz wesprze wiedzą i doświadczeniem turniej CS:GO. ZGW interesują się także media. Portal ithardware.pl objął patronatem medialnym wydarzenie, przez co będzie o nim jeszcze głośniej. Swoje zaangażowanie w turniej okazała również Urszula Klimczak. Xirreth to znana psycholog esportu pomagająca najlepszym drużynom, takim jak Fnatic. Sesja z Urszulą będzie nagrodą dla zwycięzców turniejów mających miejsce w Zgorzelcu.

Dowiedzieliśmy się także, że do turnieju HeartStone oraz FIFA 19 nie potrzebne będą wcześniejsze zapisy. Na listę uczestników możecie zostać wpisani podczas trwania eventu. Dłuższą drogę do finałów lanowych muszą natomiast przejść zawodnicy Counter-Strike: Global Offensive. Pierwsze kwalifikacje, które zapewniają występ na PGE Turów Arena wygrały zespoły GROM FIRST GH oraz Smurf5. W taki sam sposób wyłonione zostały ekipy grające w League of Legends. Do zaproszonych drużyn dołączyło ExistFear oraz WildManiacs – najlepsi podczas pierwszych kwalifikacji.

Przeczytaj:  Let's Play Częstochowa już za tydzień!

Wy również możecie spróbować swoich sił. Aktualnie trwają zapisy do drugiej tury turnieju kwalifikacyjnego. Jeszcze przez 9 dni możecie dodać swoją drużynę CS:GO lub LoL.

Przypominamy, że turniej Zgorzelec Games Week odbędzie się już w dniach 20-21 października. Na PGE Turów Arena gracze zawalczą o nagrody z puli ponad 20 000 złotych. Jest o co walczyć!